MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Półfinały Bršzowego Kasku
07.07.2004

Marcin Herczak

Wczoraj na torach w Lesznie i w Rzeszowie rozegrano półfinały Brązowego Kasku. Niestety żadnemu z reprezentantów Klubu Motorowego Ostrów nie udało się wywalczyć awansu do finału tej imprezy. Marcin Liberski zajął dziesiąte miejsce w Lesznie,a w Rzeszowie Bartosz Kwiatkowski był dwunasty, a Sebastian Brucheiser piętnasty.

Leszno:
1.Mirosław Jabłoński – 13 (3,3,2,3,2)
2.Kamil Brzozowski – 12 (3,1,3,2,3)
3.Rrobert Kasprzak – 12 (2,2,3,2,3)
4.Paweł Hlib – 12 (3,2,2,2,3)
5.Karol Ząbik – 11 (w,3,3,3,2)
6.Adrian Gomólski – 10 (2,3,2,3,-)
7.Mariusz Pacholak – 9 (2,0,3,1,3)
8.Oskar Wolsztyński – 8 (0,2,1,3,2)
9.Grzegorz Czechowski – 5+3 (1,2,d,2,d)
10.Marcin Liberski – 5+2 (w,3,0,0,2)
11.Patryk Pawlaszczyk – 5+1 (3,w,1,1,w)
12.Marcin Jędrzejewski – 4 (2,1,0,1,w)
13.Piotr Jędrzejkiewicz – 3 (0,1,1,1)
14.Damian Grabski – 3 (1,0,2,0,w)
15.Wojciech Druchniak – 3 (t,0,1,1,1)
16.Łukaz Nowak – 2 (1,1,t,w)
17.Marek Nawrot – 1 (1,0,d,0,0)
18.Mateusz Jurga – 1 (t,1,d,0,w)

Wyścigi z udziałem Marcina Liberskiego::
3): P.Hlib, M.Jędrzejewski, M.Nawrot, M.Liberski-w
6): M.Liberski, G.Czechowski, Ł.Nowak, W.Druchniak
12): K.Ząbik, M.Jabłoński, O.Wolsztyński, M.Liberski
15): A.Gomólski, R.Kasprzak, M.Pacholak, M.Liberski
17): K.Brzozowski, M.Liberski, P.Jędrzejkiewicz, Ł.Nowak-w/t
21): G.Czechowski, M.Liberski, P.Pawlaszczyk


Rzeszów:
1.Adrian Miedziński (Apator Toruń) 15 (3,3,3,3,3)
2.Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz) 13 (2,3,2,3,3)
3.Alan Marcinkowski (ZKŻ Zielona Góra) 10 (0,3,3,3,1)
4.Sławomir Dąbrowski (Stal Gorzów) 10 (1,2,2,2,3)
5.Paweł Miesiąc (Stal Rzeszów) 10 (3,2,1,2,2)
6.Matuesz Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) 10 (2,2,3,2,1)
7.Ronnie Jamroży (Kolejarz Opole) 9 (3,1,2,1,2)
8.Dawid Stachyra (TŻ Lublin) 7+3 (1,1,3,0,2)
9.Adrian Śmieja (RKM Rybnik) 7+2 (2,u,0,2,3)
10.Michał Ciura (Włókniarz Częstochowa) 7+d (3,3,d,1,0)
11.Krzysztof Dominiczak (ZKŻ Zielona Góra) 6 (0,2,1,3,d)
12.Bartosz Kwiatkowski (KM Ostrów) 4 (2,0,1,1,0)
13.Andrzej Głuchy (Stal Gorzów) 4 (1,0,1,0,2)
14.Artur Maciończyk (RKM Rybnik) 3 (1,w,2,u,-)
15.Sebastian Brucheiser (KM Ostrów) 2 (d,1,d,1,0)
16.Krzysztof Bęben (KSŻ Krosno) 1 (0,0,0,w,1)
r1.Szymon Bałabuch (TŻ Lublin) 2 (1,1)

Wyścigi z udziałem Batosza Kwiatkowskiego i Sebastiana Brucheisera:
2): Miesiąc, Śmieja, Dąbrowski, Brucheiser-d
3): Jamroży, Kwiatkowski, Maciończyk, Bęben
7): Ciura, Dominiczak, Brucheiser, Kwiatkowski
9): Miedziński, Buczkowski, Kwiatkowski, Śmieja
12): Stachyra, Maciończyk, Głuchy, Brucheiser-d
13): Buczkowski, Szczepaniak, Brucheiser, Bęben-w
14): Marcinkowski, Miesiąc, Kwiatkowski, Głuchy
18): Miedziński, Jamroży, Marcinkowski, Brucheiser
20): Dąbrowski, Stachyra, Szczepaniak, Kwiatkowski

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA