MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Wystartujš w krajowych eliminacjach do IME
21.04.2004

Marcin Herczak

Dzisiaj na torach w Grudziądzu i Lublinie rozegrane zostaną półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy. W turniejach tych wystąpią także reprezentanciIntaru Ostrów. Wśród rywalizujących w Grudziądzu będzie Adam Fajfer, a w Lublinie ścigał się będzie Piotr Dym. Do finału eliminacji, który rozegrany zostanie w Gnieźnie awansuje po ośmiu najlepszych zawodników z każdego półfinału.

Grudziądz (godzina 16:00)
1.Mirosław Jabłoński (Lotos Gdańsk)
2.Krzysztof Buczkowski (GTŻ Kunter Grudziądz) (? - zawodnik kontuzjowany)
3.Andrzej Huszcza (ZKŻ quick mix Zielona Góra)
4.Piotr Świderski (WTS Atlas Wrocław)
5.Mariusz Węgrzyk (RKM Rybnik)
6.Jacek Rempała (Unia Leszno)
7.Adam Fajfer (KM Intar Ostrów)
8.Rafał Okoniewski (ZKŻ quick mix Zielona Góra) (? - zawodnik kontuzjowany)
9.Michał Robacki (BTŻ Bydgoszcz)
10.Rafał Kurmański (ZKŻ quick mix Zielona Góra)
11.Robert Kempiński (GTŻ Kunter Grudziądz)
12.Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańsk)
13.Jacek Krzyżaniak (BTŻ Bydgoszcz)
14.Piotr Protasiewicz (Apator Adriana Toruń)
15.Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk)
16.Tomasz Bajerski (Apator Adriana Toruń)
r1.Mirosław Kowalik (BTŻ Bydgoszcz)
r2.Krzysztof Pecyna (Lotos Gdańsk)

Lublin (godzina 17:00)
1.Maciej Kuciapa (Marma Folie Rzeszów) (? - zawodnik kontuzjowany)
2.Tomasz Gapiński (WTS Atlas Wrocław)
3.Mariusz Staszewski (RKM Rybnik) (? - zawodnik kontuzjowany)
4.Piotr Dym (KM Intar Ostrów)
5.Dariusz Śledź (TŻ Sipma Lublin)
6.Piotr Świst (Quick-Mix Zielona Góra)
7.Tomasz Piszcz (TŻ Sipma Lublin)
8.Zbigniew Czerwiński (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
9.Damian Baliński (Unia Leszno)
10.Krzystof Stojanowski (Lotos Gdańsk)
11.Jasnusz Kołodziej (Unia Tarnów)
12.Stanisław Burza (Unia Tarnów)
13.Rafał Dobrucki (Unia Leszno)
14.Karol Baran (Marma Folie Rzeszów)
15.Rafał Szombierski (RKM Rybnik)
16.Wiesław Jaguś (Apator Adriana Toruń)
R1.Robert Wardzała (Unia Tarnów)
R2.Adam Pawliczek (KŻ Kolejarz Opole)
R3.Adam Pietraszko (KŻ Kolejarz Opole)
R4.Mirosław Cierniak (KSŻ Krosno)


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA