MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Wielki zimowy konkurs - runda dziesišta
11.02.2009

Wojciech Tarchalski

Na wstępie chcielibyśmy wszystkich przeprosić za tak duże, powstałe z naszej winy, opóźnienie w publikacji klasyfikacji i kolejnego zestawu pytań. Zważając na ten fakt odpowiedzi na zestaw dziesiąty wyjątkowo można przesyłać, nie jak zawsze do soboty, ale do wtorku do godziny 24:00. Nowe pytania ukażą się planowo w najbliższą niedzielę.

Dziesiąty zestaw pytań:
1. Podaj liczbę zagranicznych żużlowców, którzy triumfowali w Turnieju o Łańcuch Herbowy. (1 punkt)
2. Ile razy drużyny z Ostrowa startowały w meczach barażowych? Podaj także rok, w którym drużyna z Ostrowa uzyskała w barażu najlepszy wynik ale jednocześnie przegrywając dwumecz. (2 punkty)
3. Wymień nazwiska zawodników widocznych na zdjęciu.(3 punkty)

Pytanie numer 3, kliknij aby powiększyć


Z POWODU OPÓŹNIENIA, KTÓRE POWSTAŁO Z NASZEJ WINY ODPOWIEDZI NA PYTANIA Z ZESTAWU 10 MOŻNA PRZESYŁAC DO WTORKU DO GODZINY 24:00. PRZYPOMINAMY, ŻE E-MAILE, KTÓRE NIE SĄ PODPISANE NIE SĄ WLICZANE DO KLASYFIKACJI.

E-mail na który należy wysyłać odpowiedzi: konkurs-speedway@wp.pl

Odpowiedzi na dziewiąty zestaw pytań:
1. Do kadry Klubu Motorowego dołączyło niedawno dwóch młodych zawodników z Australii. Czy w historii zdarzyło się już żeby w kadrze klubu z Ostrowa znajdował się zawodnik z tego kraju? Jeśli tak podaj jego imię i nazwisko. (1 punkt)
W kadrze klubu z Ostrowa znajdowali się już w przeszłości zawodnicy rodem z Australii. Pierwszy był Craig Boyce w roku 1998, któremu nie dane było wystartować w meczu ligowym. Drugim "kangurem" w ostrowskich barwach był Steve Johnston w roku 2000 - znany kibicom przede wszystkim ze "sprawy z oponą".
2. 2. Podaj imię i nazwisko zawodnika na zdjęciu. (2 punkty)
Zawodnik na zdjęciu to Mirosław Ćwikła, co mozna potwierdzić czytając sylwetkę tego zawodnika zamieszoną niedawno na naszej stronie.
3. Podaj imię i nazwisko zawodnika, który jako pierwszy w historii zdobył w meczu komplet 15 punktów dla zespołu z Ostrowa.(3 punkty)
Pierwszym zawodnikiem, który zdobył w meczu komplet 15 punktów dla zespołu z Ostrowa był Kazimierz Bentke. W czasie, kiedy pojawiła się możliwość startu zawodnika w pięciu wyścigach, to właśnie on brylował w zespole z Ostrowa i jako pierwszy mógł zapisać na swoim koncie pięć "trójek".

Pytanie numer 2 - Mirosław Ćwikła

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez e-maila konkursowego: konkurs-speedway@wp.pl


Klasyfikacja punktowa po 8 rundach:

1. Fengler Robert - 51 punktów

2. Pasterka Witold - 49 punktów
Żmuda Roland
Żmuda Jarosław

5. Krawczyk Marek - 46 punktów
Marczewska Ewa
Rubas Robert
Śliwa Krzysztof

9. Spaleniak Robert - 44 punkty

10. Chojnacki Patryk - 43 punkty
Krawczyk Patrycja
Lamczyk Maciej
Śliwa Mateusz

14. Dąbrowski Mariusz- 42 punkty
Przybył Radosław
Włodarczyk Patryk

17. Grzegorowski Rafał - 41 punktów
Marcjanik Błażej
Stadnicki Mateusz

20. Głodek Mateusz - 40 punktów
Kasprzak Mateusz
Osiński Krzysztof
Włodarczyk Adam

24. Bonio Roman - 39 punktów
Maik Bartosz

26. Dębski Marcin - 38 punktów
Raczak Michał

28. Głodek Paweł - 37 punktów

29. Dycfeld Damian - 36 punktów
Kurczyński Norbert
Lisoń Grzegorz
Marciniak Filip
Nowak Dawid

34. Młynarczyk Łukasz - 35 punktów

35. Chojnacki Mateusz - 34 punkty
Kurczyńska Marzena
Kurczyński Józef

38. Machowicz Zbyszko - 33 punkty
Nowak Błażej
Olejniczak Zbigniew

41. Hurny Januariusz - 32 punkty
Nowacki Krzysztof
Rychlik Marian

44. Bachorz-Bochniak Elżbieta - 31 punktów

45. Gloc Bartłomiej - 30 punktów
Kubiak Tomasz
Nowicki Adrian
Parysek Daria
Widera Radosław

50. Kujawa Marcin - 29 punktów
Szymankiewicz Damian
Pietrzak Mikołaj

53. Popłoński Marek - 28 punktów
Urbaniak Szymon

55. Małecki Damian - 27 punktów
Nowicki Michał
Oscenda Przemysław
Rogacki Błażej
Seider Piotr
Szałata Patryk
Szymankiewicz Piotr

62. Adamek Aneta - 26 punktów
Adamek Mariusz
Berger Paweł

65. Kokot Damian - 25 punktów
Majchrzak Bartłomiej

67. Miara Jarosław - 24 punkty
Witoń Wojciech

69. Łuczak Andrzej - 23 punkty
Świątek Łukasz

71. Filipiak Krzysztof - 22 punkty
Filipiak Sylwia
Jerczyńska Urszula
Klich Tomasz
Pikiński Hubert
Wasielewski Arkadiusz

77. Armanowski Tomasz - 21 punktów
Dębicka Marta
Fenger Michał
Pawlak Łukasz
Pieczyński Szymon
Pilarski Michał
Poprawa Kamil
Sadowski Artur

85. Balcer Karolina - 20 punktów
Błaszczyk Hubert
Brychcy Maciej
Gabryś Bożena
Gabryś Mateusz
Grad Adrian
Sobczak Katarzyna

92. Filipiak Wojciech - 19 punktów
Leja Rafał
Radomski Marcin
Stelmaszak Krzysztof

96. Bober Andrzej - 18 punktów
Grzegorowski Kamil
Kałużna Sylwia
Kruszyk Karol
Szostak Dorota
Szymański Tomasz

102. Kopras Estera - 17 punktów
Kruk Mariusz
Precz Bartosz
Szatańska Agnieszka
Szymczak Damian
Ulichnowski Karol
Urbaniak Oskar

109. Cerekwicki Mariusz - 16 punktów
Grzesiak Agnieszka
Kliber Wiktoria
Matuszkiewicz Marcin
Schubert Maciej
Toma Leszek
Zawada Tomasz
Zawadzki Paweł

117. Cholewa Łukasz - 15 punktów
Gluzman Tomasz
Grygiel Tomasz
Kajetanek Andrzej
Kłysz Mateusz
Lis Daniel
Nowacka Marianna
Nowacki Marcin
Orłowski Adam
Otmianowski Hubert
Serafin Przemysław

128. Bochyński Przemysław - 14 punktów
Bury Damian
Ciupka Jakub
Gmerek Piotr
Kaczmarek Dawid
Nowak Kamil
Świątek Artur
Wittek Szymon
Wojciechowski Jakub

137. Banasiak Anna - 13 punktów
Barczak Przemysław
Dyból Adam
Michalski Rafał
Staszak Maciej
Szymczak Patryk
Urbaniak Monika
Włosik Marcin
Wysota Michał

146. Bejtka Rafał - 12 punktów
Cierpka Arkadiusz
Doktór Adam
Franczak Michał
Froń Maciej
Grad Daria
Grzęda Adam
Jasiak Monika
Kozanecki Mateusz
Kryjom Agnieszka
Kusza Krzysztof
Pietrasik Leszek
Pietrzyński Bartosz
Strugarek Tomasz
Tomczak Piotr
Urban Paweł
Wojakowicz Łukasz
Zdanowicz Paweł

164. Błoch Robert - 11 punktów
Frąszczak Szymon
Lewandowski Krzysztof
Marczak Maciej
Nędzyńska Beata
Sikora Łukasz
Sobczak Maciej
Walczak Piotr
Wieczorek Paweł
Woźnica Leszek

174. Berkowski Wojciech - 10 punktów
Janicka Renata
Mieszała Zdzisław
Nieruchalski Adam
Pajor Krystian
Szcześniak Andrzej
Witoń Adam
Zawada Albert
Zawada Katarzyna
Zawada Patryk

184. Augustyniak Konrad - 9 punktów
Barczak Bartek
Basiński Grzegorz
Bieniek Agnieszka
Domagała Wojciech
Fiałkowska Marta
Gajna Małgorzata
Kacprzak Kamila
Kaczmarek Dawid
Kempińska Beata
Kowalski Rafał
Lis Bartosz
Małecki Łukasz
Michalak Mikołaj
Miśkiewicz Oleg
Miśkiewicz Wioletta
Pakuszewski Paweł
Pawlaczyk Tomasz
Reimann Tobiasz
Stefaniak Paulina
Stefański Michał
Szczepaniak Klaudia
Szczepaniak Michał
Szydlak Łukasz
Wiertelak Marcin
Wojciechowski Wojciech
Wysota Dagmara
Zawada Daria
Zych Sławomir

213. Bestry Tomasz - 8 punktów
Czaja Jan
Frankiewicz Paulina
Górka Daria
Kociemba Dawid
Kociemba Regina
Krupka Miłosz
Kruszyk Mateusz
Pietrzak Mateusz
Stachurska Iwona
Stelmach Dominik
Zmyślony Rafał

225. Górny Sebastian - 7 punktów
Koliński Henryk
Kowalczyk Marcin
Sosiński Henryk
Szwedziak Jarosław
Wasielewska Anna
Zieliński Mateusz

232. Barczak Paweł - 6 punktów
Bilski Dawid
Bluz Renata
Borowska Małgorzata
Borowska Maria
Bruzi Mateusz
Chlasta Dawid
Chlasta Kasia
Cofalski Patryk
Gajda Maciej
Gąsiorowski Krzysztof
Górska Julia
Grygiel Karolina
Jany Mateusz
Kaczmarek Jakub
Kiermasz Błażej
Kolińska Anna
Kołodziej Piotr
Kościelniak Krzysztof
Lamczak Małgorzata
Leonhard Szymon
Lis Michał
Maciejewski Mikołaj
Malina Dominika
Marchewka Maciej
mareczek1991-91
Matysiak Marek
Mielczarek Krzysztof
Olejniczak Norbert
Przerwa Bartosz
Skorzybót Adrian
Stodolny Damian
Teodorczyk Dawid
Walczak Daniel
Waniak Arkadiusz
Westfal Tomasz
Właśniak Paweł

269. Mazurkiewicz Miłosz - 5 punktów
Namysł Jakub
Przybył Łucja
Żurek Adrian

273. Grzesiek Sławomir - 4 punkty
Karolczak Hubert
Kobzda Zbigniew
Koziołek Anna
Kupaj Patryk
Piasecki Przemysław
Skraburski Mariusz

280. Bochen Kamil - 3 punkty
Florczak Damian
Frąckowiak Szymon
Grochowski Adam
Gryczka Magdalena
Jackowiak Mariusz
Kakol Piotr
Karolak Zbigniew
Kędziak Paweł
Kozłowski Sławomir
Kulas Karol
Kupczyk Piotr
Musielak Sebastian
Niemier Agata
Nowak Agnieszka
Pawlak Konrad
Pluta Krystian
Poprawa Teresa
Puchalska Justyna
Russek Ewa
Sobczak Bogusław
Sobczak Weronika
Sołtysiak Konrad
Szymczak Karol
Tomczak Natalia

305. Mikołajczyk robert - 2 punkty
Racz Karolina

307. Bluz Nicola - 1 punkt
Brodala Marzena
Fogiel Marek
Goździcki Emil
Kaczmarek Miłosz
Klóska Tomasz
Sikora Paweł

314. Bednarek Łukasz - bez punktów
Kaźmierczak Wiktoria
Knychała Mateusz
Pawłowski Dawid


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA