MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Wielki zimowy konkurs - Runda pišta
04.01.2009

Wojciech Tarchalski

Wszyscy wkroczyliśmy już w nowy 2009 rok, a uczestnicy naszego konkursu w piątą rundę naszej zabawy. Poniżej tradycyjnie już podajemy kolejny zestaw pytań, klasyfikację oraz poprawne odpowiedzi.


Piąty zestaw pytań:
1. Podaj imię i nazwisko zawodnika widocznego na zdjęciu. (1 punkt)
2. W którym roku drużyna z Ostrowa poniosła najwięcej porażek w lidze? Podaj również liczbę przegranych spotkań. (2 punkty)
3. Podaj imiona i nazwiska wychowanków ostrowskich klubów żużlowych (czyli zawodników rozpoczynających swoją karierę w ostrowskich klubach), którzy startowali w swojej karierze w lidze rosyjskiej. Przypisz także do nich nazwę miasta którego klub reprezentowali za naszą wschodnią granicą. (3 punkty)

Pytanie numer 1


PRZYPOMINAMY, ŻE E-MAILE, KTÓRE NIE SĄ PODPISANE NIE SĄ WLICZANE DO KLASYFIKACJI. PRZYPOMNIJMY TAKŻE, IŻ ODPOWIEDZI PRZYSYŁAĆ MOŻNA DO SOBOTY DO GODZINY 24:00

E-mail na który należy wysyłać odpowiedzi: konkurs-speedway@wp.pl

Odpowiedzi na czwarty zestaw pytań:
1. Podaj imię i nazwisko zawodnika widocznego na zdjęciu. (1 punkt)
Zawodnik na zdjęciu to Marcin Dąbrowski. Startował w Ostrowie w latach 2002-2003. Zdjęcie pochodzi z roku 2003.
2. Podaj imię i nazwisko zawodnika/zawodników, którzy triumfowali w turniejach o Łańcuch Herbowy reprezentując barwy ostrowskich klubów żużlowych. (2 punkty)
Jak do tej pory tylko trzem zawodnikom udało się wywalczyć Łańcuch Herbowy startując w barwach klubu z Ostrowa. Dokonali tego: Kazimierz Bentke w roku 1958, Jacek Brucheiser w roku 1981 oraz Marek Garsztka w roku 1992. Często wymieniany w odpowiedziach Rif Saitgariejew, który jest identyfikowany z Ostrowem zdobył to trofeum w roku 1995 - jeździł jednak wtedy dla zespołu z Zielonej Góry.
3. Ilu obcokrajowców reprezentowało barwy Klubu Motorowego Ostrów w spotkaniach ligowych w historii klubu (podaj liczbę). (3 punkty)
W pytaniu tym chodziło oczywiście o wszystkich zawodników, którzy wystartowali w choć jednym wyścigu spotkania ligowego. Takich żużlowców było dokładnie 21. Do tego grona nie był oczywiście wliczany Ales Dryml, który zdobywał dla nas punkty w meczach barażowych w roku 2005

Pytanie numer 1


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt przez e-maila konkursowego: konkurs-speedway@wp.pl


Klasyfikacja punktowa po 4 rundach:
1. Dąbrowski Mariusz - 24 punkty
Fengler Robert
Gloc Bartłomiej
Krawczyk Marek
Marcjanik Błażej
Marczewska Ewa
Pasterka Witold
Rogacki Błażej
Rubas Robert
Szymankiewicz Damian
Śliwa Krzysztof
Śliwa Mateusz
Urbaniak Szymon
Żmuda Roland
Żmuda Jarosław

16. Adamek Aneta - 23 punkty
Adamek Mariusz
Lisoń Grzegorz
Osiński Krzysztof
Szymankiewicz Piotr

21. Grzegorowski Rafał - 22 punkty
Małecki Damian
Nowak Błażej
Nowak Dawid

25. Armanowski Tomasz - 21 punktów
Chojnacki Patryk
Dębski Marcin
Filipiak Krzysztof
Głodek Mateusz
Kasprzak Mateusz
Krawczyk Patrycja
Lamczyk Maciej
Marciniak Filip
Miara Jarosław
Młynarczyk Łukasz
Pikiński Hubert
Pilarski Michał
Przybył Radosław
Rychlik Marian
Spaleniak Robert
Stadnicki Mateusz
Witoń Wojciech

43. Balcer Karolina - 20 punktów
Błaszczyk Hubert
Bonio Roman
Fenger Michał
Machowicz Zbyszko
Olejniczak Zbigniew
Pawlak Łukasz

50. Filipiak Sylwia - 19 punktów
Gabryś Bożena
Gabryś Mateusz
Łuczak Andrzej
Maik Bartosz
Raczak Michał
Wasielewski Arkadiusz
Widera Radosław

58. Bober Andrzej - 18 punktów
Filipiak Wojciech
Głodek Paweł
Hurny Januariusz
Kubiak Tomasz
Leja Rafał
Parysek Daria
Sadowski Artur
Szałata Patryk
Włodarczyk Patryk

68. Dycfeld Damian - 17 punktów
Kruk Mariusz
Kurczyński Norbert
Nowicki Adrian
Oscenda Przemysław
Popłoński Marek
Poprawa Kamil
Precz Bartosz
Seider Piotr
Sobczak Katarzyna
Urbaniak Oskar

79. Cerekwicki Mariusz - 16 punktów
Grad Adrian
Grzesiak Agnieszka
Kliber Wiktoria
Majchrzak Bartłomiej
Schubert Maciej
Włodarczyk Adam
Wojtaszak Paweł
Zawada Tomasz

88. Bachorz-Bochniak Elżbieta - 15 punktów
Berger Paweł
Chojnacki Mateusz
Dębicka Marta
Gluzman Tomasz
Grygiel Tomasz
Grzegorowski Kamil
Kałużna Sylwia
Kłysz Mateusz
Kruszyk Karol
Kujawa Marcin
Kurczyńska Marzena
Kurczyński Józef
Lis Daniel
Matuszkiewicz Marcin
Nowacka Marianna
Nowacki Marcin
Orłowski Adam
Otmianowski Hubert
Pieczyński Szymon
Szostak Dorota
Szymański Tomasz
Świątek Łukasz
Toma Leszek
Zawadzki Paweł

113. Bochyński Przemysław - 14 punktów
Bury Damian
Ciupka Jakub
Gmerek Piotr
Jerczyńska Urszula
Kokot Damian
Kopras Estera
Nowak Kamil
Nowicki Michał
Stelmaszak Krzysztof
Świątek Artur
Ulichnowski Karol
Wittek Szymon
Wojciechowski Jakub

127. Banasiak Anna - 13 punktów
Barczak Przemysław
Brychcy Maciej
Cholewa Łukasz
Dyból Adam
Kaczmarek Dawid
Michalski Rafał
Radomski Marcin
Staszak Maciej
Szatańska Agnieszka
Urbaniak Monika
Włosik Marcin
Wysota Michał

140. Bejtka Rafał - 12 punktów
Cierpka Arkadiusz
Doktór Adam
Franczak Michał
Froń Maciej
Grzęda Adam
Jasiak Monika
Kozanecki Mateusz
Kryjom Agnieszka
Kusza Krzysztof
Nowacki Krzysztof
Pietrasik Leszek
Pietrzyński Bartosz
Strugarek Tomasz
Szymczak Patryk
Tomczak Piotr
Wojakowicz Łukasz
Zdanowicz Paweł

158. Błoch Robert - 11 punktów
Frąszczak Szymon
Kajetanek Andrzej
Klich Tomasz
Lewandowski Krzysztof
Marczak Maciej
Nędzyńska Beata
Serafin Przemysław
Sikora Łukasz
Sobczak Maciej
Urban Paweł
Walczak Piotr
Woźnica Leszek

171. Berkowski Wojciech - 10 punktów
Grad Daria
Janicka Renata
Mieszała Zdzisław
Nieruchalski Adam
Pajor Krystian
Szcześniak Andrzej
Witoń Adam
Zawada Albert
Zawada Katarzyna
Zawada Patryk

182. Augustyniak Konrad - 9 punktów
Barczak Bartek
Basiński Grzegorz
Bieniek Agnieszka
Domagała Wojciech
Fiałkowska Marta
Gajna Małgorzata
Kacprzak Kamila
Kaczmarek Dawid
Kempińska Beata
Kowalski Rafał
Lis Bartosz
Małecki Łukasz
Michalak Mikołaj
Miśkiewicz Oleg
Miśkiewicz Wioletta
Pakuszewski Paweł
Pawlaczyk Tomasz
Pietrzak Mikołaj
Reimann Tobiasz
Stefaniak Paulina
Stefański Michał
Szczepaniak Klaudia
Szczepaniak Michał
Szydlak Łukasz
Szymczak Damian
Wiertelak Marcin
Wojciechowski Wojciech
Wysota Dagmara
Zawada Daria
Zych Sławomir

213. Bestry Tomasz - 8 punktów
Czaja Jan
Frankiewicz Paulina
Górka Daria
Kociemba Dawid
Kociemba Regina
Krupka Miłosz
Kruszyk Mateusz
Pietrzak Mateusz
Stachurska Iwona
Stelmach Dominik
Zmyślony Rafał

225. Górny Sebastian - 7 punktów
Koliński Henryk
Kowalczyk Marcin
Sosiński Henryk
Szwedziak Jarosław
Zieliński Mateusz

231. Barczak Paweł - 6 punktów
Bilski Dawid
Bluz Renata
Borowska Małgorzata
Borowska Maria
Bruzi Mateusz
Chlasta Dawid
Chlasta Kasia
Cofalski Patryk
Gajda Maciej
Gąsiorowski Krzysztof
Górska Julia
Grygiel Karolina
Jany Mateusz
Kaczmarek Jakub
Kiermasz Błażej
Kolińska Anna
Kołodziej Piotr
Kościelniak Krzysztof
Lamczak Małgorzata
Leonhard Szymon
Lis Michał
Maciejewski Mikołaj
Malina Dominika
Marchewka Maciej
mareczek1991-91
Matysiak Marek
Mielczarek Krzysztof
Olejniczak Norbert
Przerwa Bartosz
Skorzybót Adrian
Stodolny Damian
Teodorczyk Dawid
Walczak Daniel
Waniak Arkadiusz
Westfal Tomasz
Wieczorek Paweł
Właśniak Paweł

269. Namysł Jakub - 5 punktów
Przybył Łucja
Żurek Adrian

272. Grzesiek Sławomir - 4 punkty
Karolczak Hubert
Koziołek Anna
Kupaj Patryk
Mazurkiewicz Miłosz
Piasecki Przemysław
Skraburski Mariusz
Wasielewska Anna

280. Bochen Kamil - 3 punkty
Florczak Damian
Frąckowiak Szymon
Grochowski Adam
Gryczka Magdalena
Jackowiak Mariusz
Kakol Piotr
Karolak Zbigniew
Kędziak Paweł
Kobzda Zbigniew
Kozłowski Sławomir
Kulas Karol
Kupczyk Piotr
Musielak Sebastian
Niemier Agata
Nowak Agnieszka
Pawlak Konrad
Poprawa Teresa
Puchalska Justyna
Russek Ewa
Sobczak Bogusław
Sobczak Weronika
Sołtysiak Konrad
Szymczak Karol
Tomczak Natalia

305. Racz Karolina - 2 punkty

306. Bluz Nicola - 1 punkt
Brodala Marzena
Fogiel Marek
Goździcki Emil
Kaczmarek Miłosz
Klóska Tomasz
Sikora Paweł

313. Bednarek Łukasz - bez punktów
Kaźmierczak Wiktoria
Pawłowski Dawid


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA