MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Półfinały Srebrnego Kasku: Adrian Gomólski w finale.
21.08.2008

Marcin Herczak

Dzisiaj na torach w Opolu i Częstochowie rozegrano półfinały Srebrnego Kasku. W pierwszym z nich zwyciężył z kompletem piętnastu punktów Adrian Gomólski. Dwunaste miejsce zajął Emil Idziorekz trzema oczkami na koncie. Z kolei dziesiąty w Częstochowie był Maciej Piaszczyński, który zdobył sześć punktów.

Tym samym awans do finału, który odbędzie się 10 października w Rzeszowie spośród reprezentantów Intaru Lazur Ostrów Wielkopolski uzyskał jedynie Adrian Gomólski.

Opole:
1. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów) 15 (3,3,3,3,3)
2. Dawid Lampart (Marma Polskie Folie Rzeszów) 12 (3,2,3,1,3)
3. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) 12 (2,3,2,2,3)
4. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno) 11 (3,3,3,0,2)
5. Rafał Fleger (Kolejarz Opole) 10 (2,3,1,2,2)
6. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań) 9 (3,2,2,1,1)
7. Sławomir Musielak (Start Gniezno) 9 (2,t,2,3,2)
8. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów) 8+3 (1,1,1,2,3)
---
9. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 8+w (2,2,1,3,d)
10. Robert Kasprzak (Unia Leszno) 7 (1,d,3,2,1)
11. Patryk Dudek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 6 (1,1,0,3,1)
12. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów) 3 (0,2,0,1,0)

13. Janusz Baniak (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 3 (1,1,0,1,0)
14. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) 2 (0,0,2,0,-)
15. Sławomir Dąbrowski (Kolejarz Opole) 2 (0,0,1,0,1)
16. Maciej Fajfer (Start Gniezno) 0 (d,0,0,0,0)

Wyścigi z udziałem Gomólskiego i Idziorka:
2): Gomólski, Zengota, Baniak, Fajfer-d/3
4): Lampart, Jędrzejewski, Dudek, Idziorek
5): Fleger, Idziorek, Baniak, Kajzer
6): Gomólski, Lampart, Kiełbasa, Kasprzak-d/3
9): Gomólski, Musielak, Fleger, Dudek
12): Kasprzak, Pytel, Zengota, Idziorek
14): Musielak, Kiełbasa, Idziorek, Fajfer
16): Gomólski, Jędrzejewski, Pytel, Kajzer
19): Gomólski, Pawlicki, Dąbrowski, Idziorek



Częstochowa:
1. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) 15 (3,3,3,3,3)
2. Damian Celmer (Unibax Toruń) 12 (2,2,3,2,3)
3. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 11 (3,3,2,3,ns)
4. Michał Mitko (RKM Rybnik) 11 (3,3,3,1,1)
5. Adrian Szewczykowski (Caeleum Stal Gorzów) 10 (1,3,1,3,2)
6. Marcin Piekarski (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 9 (3,2,1,2,1)
7. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik) 9 (2,1,2,1,3)
8. Kamil Brzozowski GTŻ Grudziądz) 7+3 (2,u,2,0,3)
---
9. Grzegorz Szyszka (KSM Krosno) 7+2 (1,2,2,2,d)
10. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów) 6 (2,1,0,3,w)

11. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik) 6 (1,2,1,0,2)
12. Mateusz Mikorski (Caeleum Stal Gorzów) 5 (0,0,1,2,2)
13. Marcin Liberski (Orzeł Łódź) 4 (d,1,3,0,0)
14. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz) 3 (1,1,d,1,w)
15. Paweł Gwóźdź (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 2 (0,0,0,1,1)

Wyścigi z udziałem Piaszczyńskiego:
4): Mitko, Piaszczyński, Szewczykowski, Liberski-d/1
7): Janowski, Piekarski, Piaszczyński, Mikorski
10): Celmer, Brzozowski, Pyszny, Piaszczyński
16): Piaszczyński, Szyszka, Gwóźdź
17): Pawlaszczyk, Piaszczyński-w/u, Szczepaniak-u/ns, Mroczka-w/su

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA