MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Powalczš o finał Srebrnego Kasku
20.08.2008

Marcin Herczak

W czwartek w Opolu i w Częstochowie odbędą się półfinały Srebrnego Kasku. W pierwszym z nich rywalizowała będzie dwójka reprezentantów Intaru Lazur Ostrów - Adrian Gomólski oraz Emil Idziorek. W Częstochowie walczył będzie z kolei Maciej Piaszczyński.

Z obu turniejów awans do finału, który zaplanowano 10 października w Rzeszowie uzyska po ośmiu najlepszych żużlowców.

Opole (godzina 17:30):
1. Rafał Fleger (Kolejarz Opole)
2. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów)
3. Sławomir Dąbrowski (Kolejarz Opole)
4. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań)
5. Janusz Baniak (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
6. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów)
7. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
8. Maciej Fajfer (Start Gniezno)
9. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz)
10. Robert Kasprzak (Unia Leszno)
11. Sławomir Musielak (Start Gniezno)
12. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
13. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów)
14. Dawid Lampart (Marma Polskie Folie Rzeszów)
15. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
16. Mateusz Szostek (Marma Polskie Folie Rzeszów)
r1. Łukasz Kiełbasa (Unia Tarnów)
r2. Piotr Dziatkowiak (PSŻ Milion Team Poznań)

Częstochowa (godzina 17:00):
1. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
2. Damian Celmer (Unibax Toruń)
3. Borys Miturski (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
4. Grzegorz Szyszka (KSM Krosno)
5. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)
6. Paweł Gwóźdź (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
7. Marcin Piekarski (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
8. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
9. Damian Sperz (Lotos Gdańsk)
10. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
11. Maciej Janowski (Atlas Wrocław)
12. Kamil Brzozowski (GTŻ Grudziądz)
13. Marcin Liberski (KŻ Orzeł Łódź)
14. Michał Mitko (RKM Rybnik)
15. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów)
16. Adrian Szewczykowski (Caeleum Stal Gorzów)
r1. Mateusz Mikorski (Caeleum Stal Gorzów)


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA