MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Półfinały IMP: Gomólski w finale!
04.07.2008

Marcin Herczak

Wczoraj na torach w Gorzowie oraz w Bydgoszczy rozegrano półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Ostrowski Intar Lazur reprezentowało trzech zawodników. Na trzecim miejscu w gorzowskim półfinale, z dorobkiem jedenastu punktów uplasował się Adrian Gomólski i tym samym pewnie awansował do finału.Niestety sztuka ta nie udała się Robertowi Miśkowiakowi oraz Zbigniewowi Czerwińskiemu, którzy rywalizując w drugim półfinale, w Bydgoszczy uplasowali się na dwóch ostatnich lokatach, z dorobkiem odpowiednio trzech oraz jednego punktu.
Przypomnijmy, że finał IMP odbędzie się 9. sierpnia na torze w Lesznie.

Półfinał IMP (Gorzów):
1. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - (3,1,3,2,3) 12
2. Rune Holta (Caelum Stal Gorzów) - (2,3,2,3,2) 12
3. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów) - (3,3,2,3,d) 11
4. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) - (w,2,3,3,3) 11
5. Adam Skórnicki (PSŻ Milion Team Poznań) - (2,1,3,2,3) 11
6. Piotr Protasiewicz (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - (2,2,3,1,2) 10
7. Robert Kościecha (Unibax Toruń) - (3,0,2,2,2) 9
8. Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - (3,0,d,3,2) 8
---
9. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów) - (2,0,1,2,1) 6+3
10. Jacek Rempała (Unia Tarnów) - (0,2,2,1,1) 6+2
11. Daniel Jeleniewski (Atlas Wrocław) - (0,1,1,1,3) 6+1
12. Roman Povazhny (Marma Polskie Folie Rzeszów) - (1,3,1,w,ns) 5
13. Rafał Dobrucki (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - (1,3,0,ns,ns) 4
14. Krzysztof Słaboń (Atlas Wrocław) - (1,2,d,0,ns) 3
15. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań) - (1,0,1,-,-) 2
16. Maciej Kuciapa (RKM Rybnik) - (0,1,d,ns,ns) 1

Półfinał IMP (Bydgoszcz):
1. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) - (3,3,3,3,2) 14
2. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk) - (3,3,1,2,3) 12
3. Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - (3,3,3,1,2) 12
4. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) - (2,0,3,3,3) 11
5. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - (1,2,3,3,2) 11
6. Michał Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - (2,1,2,1,3) 9
7. Sławomir Drabik (Unia Tarnów) - (2,2,1,2,1) 8
8. Piotr Świderski (RKM Rybnik) - (1,1,2,2,2) 8
---
9. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - (3,3,0,0,0) 6+3
10. Damian Baliński (Unia Leszno) - (1,1,0,3,1) 6+2
11. Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańsk) - (1,0,0,2,3) 6+1
12. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - (0,2,2,0,1) 5
13. Krystian Klecha (Unia Tarnów) - (2,0,2,0,d) 4
14. Grzegorz Knapp (Kolejarz Rawicz) - (0,2,d,1,1) 4
15. Robert Miśkowiak (Intar Lazur Ostrów) - (0,1,1,1,0) 3
16. Zbigniew Czerwiński (Intar Lazur Ostrów) - (0,d,1,0,d) 1

R1. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) - NS
R2. Adam Czechowicz (Kolejarz Opole) - NS

wyniki: SportoweFakty.pl


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA