MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Trzech reprezentantów Intaru Lazur w półfinałach IMP
05.06.2008

Marcin Herczak

Na torach w Gnieźnie, Opolu, Gdańsku oraz w Krośnie rozegrano dzisiaj ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awans do półfinałów uzyskało trzech spośród pięciu rywalizujących żużlowców Intaru Lazur Ostrów Wielkopolski.

W Gnieźnie czwarty z dorobkiem dziesięciu punktów był Adrian Gomólski. Szósty w Opolu był Robert Miśkowiak, a z kolei w Gdańsku zwyciężył Zbigniew Czerwiński w rozgrywkach ligowych reprezentujący na zasadzie wypożyczenia Speedway Równe. To właśnie ta trójka wywalczyła awans do półfinałów.

W ćwierćfinałach rywalizowali także: Maccej Piaszczyński, który był dziesiąty w Krośnie oraz Emil Idziorek - był czternasty w Gdańsku.

1/4 IMP Gniezno:
1. Jarosław Hampel (Unia Leszno) 14 (2,3,3,3,3)
2. Robert Kościecha (Unibax Toruń) 13 (3,2,3,3,2)
3. Adam Skórnicki (PSŻ Milion Team Poznań) 12 (2,1,3,3,3)
4. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów) 10 (3,3,d,1,3)
5. Krzysztof Słaboń (Atlas Wrocław) 10 (2,3,1,2,2)
---
6. Dawid Cieślewicz (Start Gniezno) 8 (2,0,0,3,3)
7. Roman Chromik (RKM Rybnik) 7+3 (3,2,1,1,0)
8. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań) 7+t (0,0,3,2,2)
9. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) 7+ns (1,2,0,2,2)
10. Robert Kasprzak (Unia Leszno) 6 (0,3,2,1,d)
11. Łukasz Jankowski (PSŻ Milion Team Poznań) 6 (3,1,1,0,1)
12. Paweł Hlib (Caelum Stal Gorzów) 6 (1,1,1,2,1)
13. Mariusz Puszakowski (GTŻ Grudziądz) 5 (0,2,2,1,d)
14. Grzegorz Kłopot (PSŻ Milion Team Poznań) 5 (1,1,2,0,1)
15. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno) 3 (1,0,2,0,0)
16. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) 1 (0,0,d,d,1)


1/4 IMP Opole:
1. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa) 13 (3,3,1,3,3)
2. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 11 (2,2,3,1,3)
3. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) 11 (3,2,3,2,1)
4. Michał Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) 11 (2,3,3,2,1)
5. Piotr Świderski (RKM Rybnik) 10 (2,2,w,3,3)
6. Robert Miśkowiak (Intar Lazur Ostrów) 10 (2,3,1,1,3)

---
7. Adam Czechowicz (Kolejarz Opole) 9 (1,1,3,2,2)
8. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz) 7 (3,3,0,0,1)
9. Adam Pawliczek (Kolejarz Opole) 6 (0,1,2,3,u)
10. Karol Ząbik (Unibax Toruń) 6 (0,0,2,2,2)
11. Mateusz Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) 6 (1,2,2,1,0)
12. Tomasz Piszcz (Lokomotiv Daugavpils) 5 (d,d,1,3,1)
13. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) 5 (1,0,1,1,2)
14. Piotr Rembas (Kolejarz Opole) 4 (3,1,0,0,0)
15. Michał Mitko (RKM Rybnik) 4 (1,1,2,0,0)
16. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik) 2 (0,0,0,d,2)


1/4 IMP Gdańsk:
1. Zbigniew Czerwiński (Intar Lazur Ostrów) 14 (3,3,3,2,3)
2. Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańsk) 12 (3,2,2,3,2)
3. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk) 11 (2,3,1,3,2)
4. Grzegorz Knapp (Kolejarz Rawicz) 11 (3,1,3,2,2)
5. Sławomir Drabik (Unia Tarnów) 10+3 (3,3,3,0,1)
6. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) 10+2 (1,2,1,3,3)
---
7. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) 10+1 (2,0,2,3,3)
8. Rafał Okoniewski (Polonia Bydgoszcz) 8 (0,2,2,2,2)
9. Norbert Kościuch (PSŻ Milion Team Poznań) 6 (0,1,3,1,1)
10. Adam Kajoch (Unia Leszno) 6 (1,2,2,1,0)
11. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz) 6 (w,w,1,2,3)
12. Ronnie Jamroży (Kolejarz Rawicz) 5 (0,3,1,u,1)
13. Piotr Świst (Lokomotiv Daugavpils) 4 (2,1,0,1,d)
14. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów) 3 (2,0,0,1,d)

15. Damian Sperz (Lotos Gdańsk) 2 (1,0,0,0,1)
16. Piotr Dym (Kolejarz Rawicz) 2 (1,1,d,-,-)
17. Cyprian Szymko (Lotos Gdańsk) 0 (0,0)

1/4 IMP Krosno:
1. Piotr Protasiewicz (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 14 (3,2,3,3,3)
2. Tomasz Gapiński (Włókniarz Częstochowa) 13 (3,1,3,3,3)
3. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Stal Rzeszów) 12 (2,3,3,2,2)
4. Roman Povazhny (Marma Polskie Folie Stal Rzeszów) 11 (0,3,3,2,3)
5. Jacek Rempała (Unia Tarnów) 11 (3,2,2,1,3)
6. Maciej Kuciapa (RKM Rybnik) 11 (2,3,2,3,1)
---
7. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań) 9 (3,w,2,2,2)
8. Stanisław Burza (Orzeł Łódź) 8 (1,3,2,0,2)
9. Paweł Miesiąc (Lokomotiv Daugavpils) 8 (1,2,1,2,2)
10. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów) 6 (t,1,1,3,1)
11. Tomasz Łukaszewicz (KSM Krosno) 6 (2,2,1,1,0)
12. Bartosz Kasprowiak (KSM Krosno) 3 (2,w,d,1,0)
13. Wojciech Druchniak (KSM Krosno) 3 (1,0,0,1,1)
14. Piotr Machnik (KSM Krosno) 1 (0,0,0,1)
15. Marcin Leś (Speedway Równe) 1 (w,1,0,0)
16. Marcin Rempała (Unia Tarnów) 1 (0,1,0,-,-)
17. Borys Miturski (Włókniarz Częstochowa) 1 (1,d,-,-,-)
18. Karol Baran (RKM Rybnik) 0 (w,u/-,-,-,-)
19. Grzegorz Szyszka (KSM Krosno) 0 (d)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA