MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Ćwierćfinały IMP z udziałem reprezentantów Intaru Lazur Ostrów
27.05.2008

Marcin Herczak

W przyszły czwartek - 5 czerwca rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. O przepustki do półfinałów krajowego czempionatu walczyć będą także żużlowcy Intaru Lazur Ostrów.

Na torze w Gnieźnie o awans do półfinału walczył będzie Adrian Gomólski. W Krośnie powalczy Maciej Piaszczyński. W Opolu o awans ubiegał się będzie Robert Miśkowiak. W Gdańsku z kolei rezerwowym pierwszym będzie Zbigniew Czerwiński, a trzecim Emil Idziorek.

Obsady ćwierćfinałów IMP:

Gdańsk (do półfinału awansuje 6 zawodników, 2 miejsca zarezerwowane dla Tomasza Golloba i Krystiana Klechy)

1. Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańsk)
2. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk)
3. Rafał Okoniewski (Polonia Bydgoszcz)
4. Adam Kajoch (Unia Leszno)
5. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń)
6. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
7. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
8. Sławomir Drabik (Unia Tarnów)
9. Ronnie Jamroży (Kolejarz Rawicz)
10. Piotr Dym (Kolejarz Rawicz)
11. Grzegorz Knapp (Kolejarz Rawicz)
12. Piotr Świst (Lokomotiv Daugavpils)
13. Norbert Kościuch (PSŻ Milion Team Poznań)
14. Alan Marcinkowski (PSŻ Milion Team Poznań)
15. Marcin Liberski (Orzeł Łódź)
16. Zbigniew Suchecki (PSŻ Milion Team Poznań)
r1. Zbigniew Czerwiński (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
r2. Sebastian Brucheiser (Orzeł Łódź)
r3. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)


Opole (awansuje do półfinału 6 zawodników, 2 miejsca zarezerwowane dla Damiana Balińskiego oraz Janusza Kołodzieja)

1. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław)
2. Piotr Świderski (RKM Rybnik)
3. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
4. Michał Mitko (RKM Rybnik)
5. Adam Czechowicz (Kolejarz Opole)
6. Adam Pawliczek (Kolejarz Opole)
7. Piotr Rembas (Kolejarz Opole)
8. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
9. Karol Ząbik (Unibax Toruń)
10. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
11. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
12. Robert Miśkowiak (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)

13. Michał Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
14. Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
15. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
16. Tomasz Piszcz (Lokomotiv Daugavpils)
r1. Marcin Piekarski (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
r2. Dariusz Fijałkowski (Orzeł Łódź)


Krosno (do półfinału awansuje 6 zawodników, 2 miejsca zarezerwowane dla Rune Holty oraz Grzegorza Walaska)

1. Wojciech Druchniak (KSM Krosno)
2. Bartosz Kasprowiak (KSM Krosno)
3. Jacek Rempała (Unia Tarnów)
4. Marcin Rempała (Unia Tarnów)
5. Tomasz Gapiński (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
6. Tomasz Łukaszewicz (KSM Krosno)
7. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)

8. Borys Miturski (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
9. Piotr Protasiewicz (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
10. Roman Povażhny (Marma Polskie Folie Rzeszów)
11. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów)
12. Paweł Miesiąc (Lokomotiv Daugavpils)
13. Maciej Kuciapa (RKM Rybnik)
14. Karol Baran (RKM Rybnik)
15. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań)
16. Stanisław Burza (Orzeł Łódź)
r1. Marcin Leś (Marma Polskie Folie Rzeszów)
r2. Grzegorz Szyszka (KSM Krosno)
r3. Piotr Machnik (KSM Krosno)


Gniezno (do półfinału awansuje 5 zawodników, 3 miejsca zarezerwowane dla Rafała Dobruckiego, Daniela Jeleniewskiego oraz Krzysztofa Kasprzaka)

1. Dawid Cieślewicz (Start Gniezno)
2. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
3. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)

4. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz)
5. Jarosław Hampel (Unia Leszno)
6. Robert Kasprzak (Unia Leszno)
7. Paweł Hlib (Caelum Stal Gorzów)
8. Roman Chromik (RKM Rybnik)
9. Adam Skórnicki (PSŻ Milion Team Poznań)
10. Grzegorz Kłopot (PSŻ Milion Team Poznań)
11. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań)
12. Łukasz Jankowski (PSŻ Milion Team Poznań)
13. Robert Kościecha (Unibax Toruń)
14. Mariusz Puszakowski (GTŻ Grudziądz)
15. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz)
16. Krzysztof Słaboń (Atlas Wrocław)
r1. Rafał Szombierski (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
r2. Sławomir Musielak (Unia Leszno)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA