MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Maciej Piaszczyński w finale krajowym eliminacji IMŒJ
23.04.2008

Marcin Herczak

Maciej Piaszczyński zajmując drugie miejsce w rozegranym dzisiaj w Ostrowie półfinale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wywalczył awans do eliminacyjnego finału, który odbędzie się w piątek w Tarnowie. Drugi z reprezentantów Intaru Lazur Ostrów - Emil Idziorek był dwunasty.

Zwycięzcą turnieju został natomiast Mateusz Szczepaniak, a oprócz niego i Piaszczyńskiego awans do finału krajowych eliminacji do IMŚJ wywalczyli: Adam Kajoch, Robert Kasprzak, Sławomir Dąbrowski, Michał Mitko, Patryk Pawlaszczyk, Maciej Janowski.

1. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 15 (3,3,3,3,3)
2. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów) 13 (3,3,3,3,1)
3. Adam Kajoch (Unia Leszno) 12 (2,2,3,3,2)
4. Robert Kasprzak (Unia Leszno) 11 (3,3,0,2,3)
5. Sławomir Dąbrowski (Kolejarz Opole) 11 (2,3,2,3,1)
6. Michał Mitko (RKM Rybnik) 9 (3,1,2,2,1)
7. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik) 9 (2,2,1,2,2)
8. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) 8+3 (t,1,3,1,3)
---
9. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik) 8+2 (1,2,2,1,2)
10. Borys Miturski (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 6 (0,2,1,0,3)
11. Kamil Zieliński (Unia Tarnów) 6 (2,0,0,2,2)
12. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów) 4 (1,1,2,w,0)
13. Dawid Lampart (Marma Polskie Folie Rzeszów) 3 (0,1,1,1,0)
14. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) 3 (1,0,1,1,0)
15. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów) 1 (0,0,0,0,1)
16. Mateusz Kowalczyk (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 1 (1,0,0,0,0)
17. Paweł Paliga (RKM Rybnik) 0 (0)
r2. Paweł Ratajszczak (Kolejarz Rawicz) ns
r3. Karol Sroka (Intar Lazur Ostrów) ns


Wyścig po wyścigu:
1): (67,34) Kasprzak, Kajoch, Kowalczyk, Paliga, (Janowski-w/t)
2): (66,86) Mitko, Pawlaszczyk, Pyszny, Lampart
3): (67,42) Piaszczyński, Zieliński, Kajzer, Kiełbasa
4): (66,61) Szczepaniak, Dąbrowski, Idziorek, Miturski
5): (66,43) Szczepaniak, Pawlaszczyk, Janowski, Zieliński
6): (67,27) Kasprzak, Miturski, Lampart, Kajzer
7): (67,33) Dąbrowski, Kajoch, Mitko, Kiełbasa
8): (67,62) Piaszczyński, Pyszny, Idziorek, Kowalczyk
9): (67,64) Janowski, Idziorek, Lampart, Kiełbasa
10): (67,86) Piaszczyński, Dąbrowski, Pawlaszczyk, Kasprzak
11): (67,46) Kajoch, Pyszny, Miturski, Zieliński
12): (67,21) Szczepaniak, Mitko, Kajzer, Kowalczyk
13): (68,05) Piaszczyński, Mitko, Janowski, Miturski
14): (67,55) Szczepaniak, Kasprzak, Pyszny, Kiełbasa
15): (68,14) Kajoch, Pawlaszczyk, Kajzer, Idziorek-w/u
16): (68,68) Dąbrowski, Zieliński, Lampart, Kowalczyk
17): (68,27) Janowski, Pyszny, Dąbrowski, Kajzer
18): (67,55) Kasprzak, Zieliński, Mitko, Idziorek
19): (67,24) Szczepaniak, Kajoch, Piaszczyński, Lampart
20): (68,58) Miturski, Pawlaszczyk, Kiełbasa, Kowalczyk
21): /o miejsca 8-9/ (67,49) Janowski(B), Pyszny(A)

NCD: Mateusz Szczepaniak - 66,43 w wyścigu piątym
Widzów: ok 500
Sędziował: Jan Banasiak (Częstochowa)
Stażysta: Grzegorz Sokołowski (Ostrów Wielkopolski)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA