MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





W czwartek eliminacje do IMΠi IME...
09.04.2008

Marcin Herczak

W czwartek na torach w Toruniu i Poznaniu odbędą się półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata 2009 oraz Indywidualnych Mistrzostw Europy 2008. Z obu turniejów awans do zawodów finałowych, które odbędą się 16 kwietnia w Zielonej Górze uzyska po ośmiu najlepszych żużlowców.

Wśród uczestników toruńskiej eliminacji jest reprezentant Intaru Lazur Ostrów - Adrian Gomólski, którego rywalami będą między innymi Jarosław Hampel, Sebastian Ułamek, Tomasz Chrzanowski, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński, Robert Kościecha, Karol Ząbik czy też Tomasz Jędrzejak.

Lista startowa - Toruń:
1. Jarosław Hampel (Unia Leszno)
2. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
3. Paweł Hlib (Caelum Stal Gorzów)
4. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz)
5. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)
6. Mariusz Puszakowski (GTŻ Grudziądz)
7. Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz)
8. Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańsk)
9. Piotr Protasiewicz (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
10. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
11. Robert Kościecha (Unibax Toruń)
12. Karol Ząbik (Unibax Toruń)
13. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów)
14. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów)
15. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław)
16. Tomasz Piszcz (Marma Polskie Folie Rzeszów)
r1. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
r2. Jacek Rempała (Unia Tarnów)
r3. Adam Kajoch (Unia Leszno)
r4. Marcin Rempała (Unia Tarnów)



Z kolei na liście startowej zawodów w Poznaniu widnieje między innymi zawodnik posiadający "kontrakt warszawski" z Intarem Lazur Ostrów - Rafał Szombierski, a wśród rezerwowych znajduje się Maciej Piaszczyński.

Lista startowa - Poznań:
1. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk)
2. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań)
3. Alan Marcinkowski (PSŻ Milion Team Poznań)
4. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno)
5. Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
6. Rafał Dobrucki (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
7. Rafał Szombierski (Intar Lazur Ostrów)
8. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań)
9. Krzysztof Słaboń (Atlas Wrocław)
10. Daniel Jeleniewski (Atlas Wrocław)
11. Krystian Klecha (Unia Tarnów)
12. Piotr Świderski (RKM Rybnik)
13. Michał Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
14. Tomasz Gapiński (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
15. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
16. Rafał Okoniewski (Polonia Bydgoszcz)
r1. Łukasz Jankowski (PSŻ Milion Team Poznań)
r2. Grzegorz Kłopot (PSŻ Milion Team Poznań)
r3. Maciej Piaszczyński (Intar Lazur Ostrów)
r4. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA