MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel

Œwięta u osób zwišzanych z KM Ostrów
24.12.2007

Marcin Herczak

Za kilka godzin wszyscy zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Postanowiliśmy także przedstawić Państwu jak Święta Bożego Narodzenia spędzać będą osoby związane z Klubem Motorowym Ostrów.

Jak wyglądają Święta w ich domach, jakie są ich ulubione potrawy oraz co chcieliby znaleźć pod choinką?

Adrian Gomólski: "Święta spędzę tak samo, jak co roku czyli z rodziną, najbliższą rodziną od strony mamy, od strony taty. Myślę że będzie wspaniale, będzie miła atmosfera i dania tak jak zawsze tradycyjne. Zawsze lubię rozpocząć od barszczyku z uszkami, później troszeczkę karpia, groch z kapustą tak delikatnie po troszku - bez przesady. Co do prezentów? To zazwyczaj z żużlem związane są te marzenia, życzenia. Na pewno abym był zdrowy bo to jest podstawa. A jakbym miał taki dobry zeszyt z samymi trójkami i dwójkami w startach przyszłorocznych to byłbym zadowolony na pewno."

Maciej Piaszczyński: "Święta spędzę tak jak zawsze z rodziną, w gronie przyjaciół. Boże Narodzenie to także okres sprzyjający przemyśleniom. Będzie chwila na odpoczynek, ale również refleksję. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak bym miał kontrakt podpisany przed świętami. Teraz jednak tak się ułożyło że mam już jeden problem z głowy mniej. Można więc usiąść i przemyśleć sobie wszystko, jak się przygotować do sezonu. Bo już jako zawodnik wiem w jakim będę jeździł klubie. Już mogę sobie jakieś plany wiązać. Najlepiej mi smakuje makaron z makiełkami. Za rybą za bardzo nie przepadam, ale jak wiadomo każdej potrawy trzeba spróbować. Prezent jak prezent. Może żaden taki materialny. Chciałbym życzyć pod choinkę zdrowia sobie, rodzinie i bliskim oraz kolejnego udanego sezonu. Byłbym szczęśliwy gdyby wszystko się udało, gdybym dostał odpowiednie motory i silniki, a wszystko jest na tej drodze że mogę to dostać."

Adam Jaziewicz: "Święta będę spędzał w domku z rodziną, z córeczką. Także na pewno w spokojnej świątecznej atmosferze. Jeśli chodzi o potrawy wigilijne to kiedyś lubiłem szczególnie makiełki, a teraz praktycznie zjadam wszystko co jest na stole. Jeśli chodzi o prezenty to najważniejsze byłoby zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny."

Zbigniew Czerwiński: "Święta jak co roku będę spędzał tradycyjnie z rodziną. Od dwóch lat założyłem swoją rodzinę i staramy się razem z małżonką jakoś godzić to że tak powiem i jedne święta spędzamy z moimi rodzicami, jedne z teściami. W tym roku dodatkowo tak się złożyło że moja mama wyleciała do mojej siostry, która żyje w Stanach i nie będzie jej w domu. A więc spędzę te święta z rodziną mojej małżonki. Wiadomo że trzeba spróbować wszystkiego. A ulubiona potrawa? Jest taka potrawa na Śląsku, która nazywa się moczka. Jest to taki przysmak tak jak makówki, coś w tym stylu tylko jest zrobione w bardziej takiej wodnistej postaci, z piernika, z różnymi bakaliami. Nie mam że tak powiem sprecyzowanych marzeń. Największym prezentem będzie zdrowie całej rodziny, błogosławieństwo Boże. I to są największe prezenty. Jeśli chodzi o rzeczy materialne to wiadomo że człowiek zawsze coś otrzymuje i obdarowuje innych, ale są to rzeczy mniej ważne niż wartości które przed chwilą wymieniłem."

Lukas Dryml: "Święta są najlepszym okresem każdego roku. Tegoroczne święta tak jak wszystkie poprzednie spędzę wspólnie z moją rodziną. Bardzo lubię święta. Jestem wtedy tylko w domu. O niczym wówczas nie myślę, niczego nie robię tylko przebywam z rodziną. Bardzo chcę żeby wszyscy moi najbliżsi byli szczęśliwi dlatego każdego roku przygotowuje im specjalne prezenty. Dla mnie każdy, nawet najmniejszy prezent jest wspaniały. To pokazuje że jestem dla kogoś ważny. Jednak zdrowie, brak kontuzji i wiele radości to jest dla mnie najważniejsze. Życzę wszystkim spokojnych świąt, które pozwolą każdemu na odprężenie, dużo radości i miłości. Najważniejsze byście byli razem i cieszyli się wspólnie tym wyjątkowym czasem."

powrót
Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 
© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA