MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Kolejny tydzień zmagań na Wyspach
15.09.2007

Marcin Herczak

W bieżącym tygodniu żużlowcy rywalizują oczywiście także na Wyspach Brytyjskich. W kolejnych spotkaniach ligowych oraz meczach pucharowych uczestniczyli także żużlowcy Intaru Lazur Ostrów - Peter Karlsson, Charlie Gjedde, Joe Screen, Morten Risager oraz Daniel King.

14.09 Elite League Knock Out Cup (ćwierćfinał):
The Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 59:33
The Lakeside:
1. Andreas Jonsson 15 (3,3,3,3,3)
2. Joonas Kylmaekorpi - zastępstwo zawodnika
3. Peter Karlsson 12 (2,3,3,3,1) /gość/
4. Leigh Lanham 8 (1*,1,2*,1,3)
5. Adam Shields 12 (3,3,3,2,1)
6. Ricky Kling 4 (1,3,0,0)
7. Andreas Messing 8 (2*,1,2*,1,1,1)

Eastbourne:
1. Chris Harris 9 (2,2,3,2,0,0) /gość/
2. Morten Risager 3 (w,0,0,2,1)
3. Davey Watt 15 (3,4^,2,2,2,2)
4. David Norris - zastępstwo zawodnika
5. Lewis Bridger 5 (2,1,1*,1,0)
6. Cameron Woodward 1 (1,0,0,0,0)
7. Shaun Tacey 0 (0,0,0)

Wyścigi z udziałem Karlssona i Risagera:
1); Jonsson, Harris, Kling, Risager-w 4:2
3): Watt, Karlsson, Lanham, Risager 3:3 (12:6)
5): Karlsson, Harris, Lanham, Risager 4:2 (20:10)
8): Shields, Risager, Messing, Tacey 4:2 (32:18)
9): Karlsson, Lanham, Bridger, Woodward 5:1 (37:19)
11): Harris, Shields, Risager, Kling 2:4 (43:25)
12): Karlsson, Watt, Messing, Woodward 4:2 (47:27)
15): Jonsson, Watt, Karlsson, Harris 4:2 (59:33)


14.09 Elite League Knock Out Cup (ćwierćfinał):
Reading Racers - Swindon Robins (28:32) mecz przerwany - wynik nie zaliczony

Reading:
1. Edward Kennett 4 (2,w,2) /gość/
2. Jonas Davidsson - zastępstwo zawodnika
3. Janusz Kołodziej 6 (1*,2,3)
4. Mark Lemon 4 (2,0,2*)
5. Travis McGowan 5 (3,0,2)
6. Krzysztof Buczkowski 7 (1*,3,2,1)
7. Zdenek Simota 2 (1,0,1*,0)

Swindon:
1. Leigh Adams 6 (3,3)
2. Tomasz Chrzanowski - zastępstwo zawodnika
3. Lee Richardson 3 (d,2*,1)
4. Charlie Gjedde 12 (3,3,3,3)

5. Sebastian Ułamek 6 (2,3,1)
6. Andrew Moore 4 (0,2,1*,1,0)
7. Cory Gathercole 1 (0,1*,0,0)

Wyścigi z udziałem Gjedde:
3): Gjedde, Lemon, Kołodziej, Richardson-d 3:3 (10:8)
7): Gjedde, Richardson, Buczkowski, McGowan 1:5 (18:24)
8): Gjedde, McGowan, Simota, Gathercole 3:3 (21:27)
10): Gjedde, Kennett, Richardson, Simota 2:4 (28:32)


13.09 Elite League:
Ipswich Witches - Peterborough Panthers 38:52
Ipswich:
1. Jesper B.Jensen 2 (0,1,1)
2. Kim Jansson 6 (1,3,2,0,0)
3. Chris Louis 10 (2,0,3,2*,3)
4. Tobias Kroner 4 (1*,1,2)
5. Robert Miśkowiak 6 (2,1,0,3)
6. Marcin Rempała 6 (2,1,0,2,0,1*)
7. Zbigniew Suchecki 4 (0,0,1*,3)

Peterborough:
1. Hans Andersen 11 (2*,3,3,1,2)
2. Chris Holder 15 (3,3,2*,3,3,1*) /gość/
3. Niels Kristian Iversen - zastępstwo zawodnika
4. Danny King 11 (0,3,2*,1,3,2)

5. Kenneth Bjerre 10 (3,2,2*,2,1*)
6. Christian Hefenbrock 1 (1,0,0,0)
7. Piotr Świderski 4 (3,1,0,0)

Wyścigi z udziałem Kinga:
3): Holder, Louis, Kroner, King 3:3 (6:12)
7): King, Bjerre, Miśkowiak, Rempała 1:5 (14:28)
10): Andersen, King, Jensen, Jansson 1:5 (22:38)
12): Suchecki, Louis, King, Hefenbrock 5:1 (29:43)
14): King, Kroner, Rempała, Świderski 3:3 (35:49)
15): Louis, King, Holder, Jansson 3:3 (38:52)


13.09 Elite League:
Coventry Bees - Eastbourne Eagles 49:44
Coventry:
1. Scott Nicholls 11 (3,1*,3,2*,2)
2. Tomas Topinka 5 (0,2,2,1)
3. Chris Harris 6 (d,1*,3,1*,1*)
4. Martin Smolinski - zastępstwo zawodnika
5. Rory Schlein 11 (3,2,1,3,2)
6. Billy Janniro 10 (2*,2,2,1*,1,2,0)
7. Steve Johnston 6 (3,2*,1*,0)

Eastbourne:
1. Simon Stead 8 (2,3,3,d) /gość/
2. Morten Risager 7 (1*,1,0,3,2*,0)
3. Davy Watt 20 (3,3,2,3,6^,3)
4. David Norris - zastępstwo zawodnika
5. Lewis Bridger 5 (1,3,0,0,1)
6. Cameron Woodward 4 (1,0,2,0,u,1)
7. Shaun Tacey 0 (0,0,0)

Wyścigi z udziałem Risagera:
1): Nicholls, Stead, Risager, Topinka 3:3
3): Watt, Janniro, Risager, Harris-d 2:4 (10:8)
5): Stead, Janniro, Harris, Risager 3:3 (18:12)
8): Risager, Topinka, Janniro, Tacey 3:3 (27:21)
11): Stead, Risager, Schlein, Johnston 1:5 (36:30)
15): Watt, Nicholls, Harris, Risager 3:3 (49;44)


13.09 Elite League Knock Out Cup (ćwierćfinał):
Swindon Robins - Reading Racers 55:37
Swindon:
1. Leigh Adams 13 (3,3,3,2*,2*)
2. Tomasz Chrzanowski - zastępstwo zawodnika
3. Lee Richardson 12 (3,3,3,3)
4. Charlie Gjedde 15 (2*,2*,3,2*,3,3)
5. Sebastian Ułamek 7 (3,1*,d,3)
6. Andrew Moore 8 (1,2,2,1,1,1,0)
7. Cory Gathercole 0 (d,0,0,0)

Reading:
1. Adam Shields 7 (2,1,4^,0)
2. Simon Walker 1 (0,d,1*)
3. Janusz Kołodziej 6 (1,0,2,2,1*)
4. Mark Lemon - zastępstwo zawodnika
5. Travis McGowan 10 (2,2,3,1,1,1)
6. Ben Barker 4 (1,d,1*,2,0,0)
7. Zdenek Simota 9 (3,1*,0,3,2,0)

Wyścigi z udziałem Gjedde:
3): Richardson, Gjedde, Kołodziej, Barker 5:1 (11:7)
5): Richardson, Gjedde, Shields, Walker 5:1 (19:11)
8): Gjedde, Barker, Moore, Simota 4:2 (29:19)
9): Richardson, Gjedde, McGowan, Barker 5:1 (34:20)
14): Gjedde, Simota, Kołodziej, Moore 3:3 (50:36)
15): Gjedde, Adams, McGowan, Simota 5:1 (55:37)


12.09 Elite League:
Peterborough Panthers - Coventry Bees 46:44
Peterborough:
1. Hans Andersen 15 (3,3,1,3,2,3)
2. Lee Complin 5 (0,0,2*,2,1)
3. Niels K.Iversen - zastępstwo zawodnika
4. Daniel King 8 (1,0,3,3,1*)
5. Kenneth Bjerre 12 (2,2,3,3,1*,1)
6. Christian Hefenbrock 3 (1,1,1,-)
7. Piotr Świderski 3 (u,0,1*,0,2)

Coventry:
1. Scott Nicholls 12 (2,3,2,3,2)
2. Oliver Allen - zastępstwo zawodnika
3. Chris Harris 4 (2*,d,d,2,0)
4. Martin Smoliński 7 (3,2,2,d,w)
5. Rory Schlein 2 (1,1,0,0)
6. Billy Janniro 6 (2*,1,0,2,1*)
7. Steve Johnston 13 (1*,3,3,3,0,3)

Wyścigi z udziałem Kinga:
3): Smoliński, Harris, King, Complin 1:5 (5:13)
5): Nicholls, Bjerre, Janniro, King 2:4 (9:21)
9): King, Janniro, Andersen, Schlein 4:2 (25:29)
12): King, Harris, Janniro, Świderski 3:3 (36:36)
14): Johnston, Świderski, King, Smoliński-w 3:3 (42:42)


10.09 Elite League:
Coventry Bees - Swindon Robins 55:35
Coventry:
1. Scott Nicholls 12 (2,3,3,3,1*)
2. Oliver Allen - zastępstwo zawodnika
3. Chris Harris 12 (3,2,3,2*,2)
4. Martin Smoliński 3 (0,1*,1,1*)
5. Rory Schlein 9 (3,0,3,2,1)
6. Billy Janniro 11 (1*,3,3,2*,w,2)
7. Steve Johnston 8 (2*,2*,0,1,3)

Swindon:
1. Leigh Adams 14 (3,3,3,2,3)
2. Tomasz Chrzanowski - zastępstwo zawodnika
3. Lee Richardson 3 (1*,1*,1^,-)
4. Charlie Gjedde 9 (2,2,2,0,3,0)
5. Sebastian Ułamek 4 (1,1*,2,0)
6. Andrew Moore 1 (0,1,0,0,0)
7. Cory Gathercole 4 (0,u,2,u,1,1,0)

Wyścigi z udziałem Gjedde:
3): Harris, Gjedde, Richardson, Smoliński 3:3 (11:7)
7): Janniro, Gjedde, Richardson, Schlein 3:3 (25:17)
8): Schlein, Gjedde, Johnston, Moore 4:2 (29:19)
10): Nicholls, Janniro, Richardson(^), Gjedde 5:1 (38:22)
14): Gjedde, Janniro, Smoliński, Gathercole 3:3 (52:32)
15): Adams, Harris, Nicholls, Gjedde 3:3 (55:35)


10.09 Elite League:
Wolverhampton Wolves - Ipswich Witches 55:38

Wolverhampton:
1. Peter Karlsson 15 (3,3,3,3,3,d)
2. David Howe 11 (2*,1,3,2*,2,1)
3. Fredrik Lindgren - zastępstwo zawodnika
4. Magnus Karlsson 2 (1,1*,0,0)
5. Billy Hamill 10 (2,2,3,1,2*)
6. William Lawson 11 (2*,2,1*,3,3)
7. James Grieves 6 (3,1*,2*,0)

Ipswich:
1. Jesper B.Jensen - zastępstwo zawodnika
2. Kim Jansson 2 (1,0,1,w,0)
3. Chris Louis 18 (2,3,6^,1,3,3)
4. Tobias Kroner 1 (0,0,0,0,1*)
5. Robert Miśkowiak 11 (3,2,1*,2,1,2*)
6. Marcin Rempała 5 (0,0,2,1,2)
7. Zbigniew Suchecki 1 (1,0,0,-)

Wyścigi z udziałem Karlssona:
1): P.Karlsson, Howe, Jansson, Kroner 5:1
3): P.Karlsson, Louis, M.Karlsson, Kroner 4:2 (14:4)
6): P.Karlsson, Miśkowiak, Howe, Rempała 4:2 (24:12)
10): P.Karlsson, Howe, Louis, Kroner 5:1 (40:23)
13): P.Karlsson, Hamill, Miśkowiak, Jansson 5:1 (51:30)
15): Louis, Miśkowiak, Howe, P.Karlsson-d 1:5 (55:38)


10.09 Elite League:
Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles 60:29
Belle Vue:
1. Simon Stead 11 (2,1*,2*,3,3)
2. James Wright 6 (1*,2,0,3)
3. Joe Screen 11 (2,3,3,3)

4. Adam Skórnicki 6 (0,2*,2*,2*)
5. Kevin Doolan 11 (3,3,2*,2*,1)
6. Antonio Lindbaeck 9 (3,0,3,3)
7. Billy Forsberg 6 (1,2*,1,2*)

Eastbourne:
1. Adam Shields 1 (0,0,1) /gość/
2. Morten Risager 9 (3,1,1,3,1,0)
3. Davey Watt 9 (3,2,1,u,1^,2)
4. David Norris - zastępstwo zawodnika
5. Lewis Bridger 1 (d,0,1,w)
6. Cameron Woodward 7 (2,0,3,2*,0,u,0)
7. Chris Kerr 2 (0,1,1*,0) /gość/

Wyścigi z udziałem Screena i Risagera:
1): Risager, Stead, Wright, Shields 3:3
3): Watt, Screen, Risager, Skórnicki 2:4 (9:9)
5): Screen, Skórnicki, Risager, Woodward 5:1 (19:11)
8): Risager, Woodward, Forsberg, Wright 1:5 (26:22)
9): Screen, Skórnicki, Bridger, Kerr 5:1 (31:23)
11): Lindbaeck, Doolan, Risager, Shields 5:1 (41:25)
12): Screen, Forsberg, Watt-u, Woodward-u 5:0 (46:25)
15): Stead, Watt, Doolan, Risager 4:2 (60:29)


wyniki za: www.speedwayupdates.proboards60.com


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA