MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Elitserien: osiemnasta kolejka z udziałem żużlowców Intaru Lazur
04.09.2007

Marcin Herczak

Ostatnia, osiemnastą kolejkę spotkań rundy zasadniczej rozegrali dziś żużlowcy ścigający się w Elitserien. Na szwedzkich torach rywalizowali także żużlowcy Intaru Lazur Ostrów - Peter Karlsson, Mikael Max, Łukasz Jankowski oraz Morten Risager.

Dackarna Malilla - Rospiggarna Hallstavik 48:48

Dackarna:
1. Hans Andersen 9 (3,2,2*,2,0)
2. Sebastian Alden 0 (d,-,-,-)
3. Peter Karlsson 11 (3,1,1,3,3)

4. Lukas Dryml 3 (1,d,2,d,d)
5. Andreas Jonsson 14 (3,2,3,3,0,3)
6. Ricky Kling 5 (1,1,1*,0,-,2*)
7. Christian Hefenbrock 5 (0,2,-,3)
8. Robin Toernqvist 1 (0,1)

Rospiggarna:
1. Greg Hancock 10 (2,3,3,1,1*)
2. Adrian Miedziński 7 (1,2*,1,1,2)
3. Janusz Kołodziej 9 (2,3,2,1,1)
4. Adam Skórnicki 3 (0,3,0,0)
5. Jonas Davidsson 11 (2,3,1,3,2)
6. Travis McGowan 6 (3,1,0,2)
7. Andreas Messing 2 (2*,d,d,0)
8. Jonas Messing ns

Wyścigi z udziałem Karlssona:
3): Karlsson, Kołodziej, Dryml, Skórnicki 4:2 (8:10)
6): Hancock, Miedziński, Karlsson, Dryml-d 1:5 (15:21)
8): Davidsson, Dryml, Karlsson, A.Messing-d 3:3 (21:27)
13): Karlsson, Kling, Hancock, Skórnicki 5:1 (40:38)
15): Karlsson, Miedziński, Kołodziej, Dryml-d 3:3 (45:45)


Piraterna Motala - Indianerna Kumla 56:40

Piraterna:
1. Grzegorz Walasek 9 (2*,2,2,1*,2*)
2. Damian Baliński 11 (3,3,1,1,3)
3. Mikael Max 11 (3,1,2,3,2*)
4. Michał Szczepaniak 4 (2*,0,1*,1*)
5. Ryan Sullivan 13 (3,3,2,2,3)
6. Zbigniew Suchecki 7 (2,1,2*,2*,0,d)
7. Christian Ingesson 1 (0,-,-,1)
8. Tobias Ignesson ns

Indianerna:
1. Matej Ferjan 5 (0,3,0,2,0)
2. Roman Povazhny 5 (1,2*,0,1,0,1)
3. Magnus Zetterstroem 3 (0,3,-,0)
4. Kai Laukkanen 2 (1,1,d,0)
5. Piotr Protasiewicz 15 (2,3,3,3,3,1)
6. Simon Gustafsson 4 (1,0,1,2*)
7. Henrik Gustafsson 6 (3,0,-,3,d)
8. David Rohlen ns

Wyścigi z udziałem Maxa:
3): Max, Szczepaniak, Laukkanen, Zetterstroem 5:1 (12:6)
6): Povaznhy, Ferjan, Max, Szczepaniak 1:5 (22:14)
8): Protasiewicz, Max, Szczepaniak, Povazhny 3:3 (28:20)
13): Max, Ferjan, Baliński, Laukkanen 4:2 (43:35)
16): Sullivan, Max, Protasiewicz, Ferjan 5:1 (56:40)


Smederna Eskilstuna - VMS Elit Vetlanda 40:55

Smederna:
1. Krzysztof Kasprzak 7 (1,3,2,1*,w)
2. Mariusz Puszakowski 4 (0,2*,2*,0)
3. Rory Schlein 6 (3,t,1,1,1)
4. Morten Risager 1 (1,0,0,0)
5. Wiesław Jaguś 9 (1,3,3,2,u)
6. Linus Ekloef 1 (1,0,0,0)
7. Robert Miśkowiak 12 (3,3,2,1*,3,0)
8. Robert Henderson ns

VMS Elit:
1. Lee Richarson 10 (3,1,1*,3,2*)
2. Tomasz Jędrzejak 10 (2*,3,2,1*,2)
3. Karol Ząbik 8 (2,1,2,0,3)
4. Peter Ljung 2 (0,u,d,2*)
5. Rune Holta 14 (2*,3,3,3,3)
6. Niklas Larsson 1 (0,-,0,1*)
7. Łukasz Jankowski 10 (2,3,1,2*,2)
8. Robin Aspegren ns

Wyścigi z udziałem Risagera i Jankowskiego:
2): Miśkowiak, Jankowski, Ekloef, Larsson 4:2 (5:7)
3): Schlein, Ząbik, Risager, Ljung 4:2 (9:9)
4): Jankowski, Holta, Jaguś, Ekloef 1:5 (10:14)
5): Miśkowiak, Puszakowski, Jankowski, Ljung-u 5:1 (15:15)
6): Jędrzejak, Miśkowiak, Richardson, Risager, (Schlein-t/-) 2:4 (17:19)
8): Holta, Jankowski, Schlein, Risager 1:5 (23:25)
11): Miśkowiak, Jankowski, Larsson, Ekloef 3:3 (32:34)
12): Jaguś, Ząbik, Jędrzejak, Risager 3:3 (35:37)

wyniki za: www.speedway.nu


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA