MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Elitserien i Elite League z udziałem obcokrajowców Intaru Lazur
23.08.2007

Marcin Herczak

We wtorek kolejną rundę spotkań rozegrano w szwedzkiej Elitserien, a w środę kolejne mecze rozegrali żużlowcy w brytyjskiej Elite League. Wśród rywalizujących zawodników nie zabrakło oczywiście obcokrajowców Intaru Lazur Ostrów.

Piraterna Motala - Dackarna Malilla 51:45

Piraterna:
1. Grzegorz Walasek 10 (2,2*,2,1*,3)
2. Damian Baliński 9 (1*,2*,3,2,1)
3. Mikael Max 8 (3,2,1,1*,1)
4. Michał Szczepaniak 1 (0,0,0,1)
5. Ryan Sullivan 13 (2,3,3,2,3)
6. Zbigniew Suchecki 9 (3,0,3,0,1*,2)
7. Christian Ingesson ns (-,-,-,-)
8. Tobias Ingesson 1 (1,0)

Dackarna:
1. Fredrik Lindgren 6 (0,t,1*,3,2)
2. Lukas Dryml 10 (3,3,2*,2,d,0)
3. Andreas Jonsson 3 (1*,d,2,0,0)
4. Charlie Gjedde 4 (2,1,1,0)
5. Hans Andersen 14 (3,3,3,3,2)
6. Ricky Kling 3 (2,0,-,1)
7. Sebastian Alden 5 (0,1,1,-,0,3)
8. Robin Toernqvist ns

Wyścigi z udziałem Maxa i Gjedde:
3): Max, Gjedde, Jonsson, Szczepaniak 3:3 (10:8)
5): Suchecki, Baliński, Gjedde, Kling 5:1 (17:13)
6): Dryml, Max, Alden, Szczepaniak 2:4 (19:17)
7): Baliński, Walasek, Gjedde, Jonsson-d 5:1 (24:18)
8): Andersen, Dryml, Max, Szczepaniak 1:5 (25:23)
13): Lindgren, Baliński, Max, Gjedde 3:3 (40:38)
15): Walasek, Lindgren, Max, Jonsson 4:2 (47:43)


Smederna Eskilstuna - Hammarby Sztokholm 43:53

Smederna:
1. Krzysztof Kasprzak 5 (0,2,w,1,2)
2. Krzysztof Buczkowski 4 (1,3,0,0)
3. Rory Schlein 14 (3,3,3,3,2)
4. Robert Miśkowiak 3 (1,0,2*,0)
5. Wiesław Jaguś 8 (3,2,3,0,0)
6. Morten Risager 3 (2,0,0,1)
7. Linus Ekloef 6 (1*,2*,3,0)
8. Robert Henderson ns

Hammarby:
1. Jesper B.Jensen - zastępstwo zawodnika
2. Tomasz Gapiński 11 (2*,1*,3,1*,1*,3)
3. Nicki Pedersen 16 (3,2,3,2,3,3)
4. Martin Smoliński 5 (0,w,1,1,2,1)
5. Scott Nicholls 10 (2,2,1,2,2*,1)
6. Kim Nilsson 0 (0,-,-,-)
7. Adam Shields 8 (3,1*,1,0,1*,2*)
8. Robert Pettersson 3 (3)

Wyścigi z udziałem Risagera:
2): Shields, Risager, Ekloef, Nilsson 3:3 (4:8)
4): Jaguś, Nicholls, Shields, Risager 3:3 (11:13)
9): Gapiński, Jaguś, Smolinski, Risager 2:4 (28:26)
11): Pettersson, Shields, Risager, Ekloef 1:5 (32:34)


The Lakeside Hammers - Coventry Bees 42:48

Lakeside:
1. Andreas Jonsson - zastępstwo zawodnika
2. Gary Havelock 7 (2,0,1,3,1*)
3. Krzysztof Kasprzak 16 (3,1*,3,3,3,3)
4. Leigh Lanham 6 (0,2*,2,1,1)
5. Adam Shields 9 (2,1,1,2,2,1)
6. Ricky Kling 3 (0,3,0,0,0)
7. Lubos Tomicek 1 (1,0,0)


Coventry:
1. Scott Nicholls 14 (3,3,3,3,2)
2. Oliver Allen - zastepstwo zawodnika
3. Rory Schlein 7 (1,2,2,2)
4. Martin Smoliński 0 (0,w,0,-)
5. Chris Harris 8 (1,2,3,2,0,0)
6. Steve Johnston 5 (2*,0,1*,0,2*)
7. Billy Janniro 14 (1,3,3,2*,1,1*,3)

Wyścigi z udziałem Tomicka:
2): Janniro, Johnston, Tomicek, Kling 1:5 (3:9)
4): Janniro, Shields, Harris, Tomicek 2:4 (10:14)
12): Kasprzak, Schlein, Janniro, Tomicek 3:3 (34:38)


Poole Pirates - Belle Vue Aces 60:32

Poole:
1. Bjaerne Pedersen 8 (2*,2*,1*,3)
2. Troy Batchelor 13 (3,3,3,2,2*)
3. Jason Crump 15 (3,3,3,3,3)
4. Craig Boyce 5 (2*,1,2*,0)
5. Edward Kennett 9 (3,3,3,0)
6. Jason Doyle 8 (3,2*,0,3)
7. Steve Boxall 2 (0,0,0,2*)

Belle Vue:
1. Antonio Lindbaeck 6 (1,0,2,2,1)
2. James Wright 6 (0,2,4^,-)
3. Joe Screen 5 (d,1,3,1)

4. Kevin Doolan 3 (1,u,0,2)
5. Simon Stead 4 (2,1,0,1*,0)
6. Billy Forsberg 4 (2,0,1,1*,0)
7. Adam Skórnicki 4 (1*,1*,1*,1*)

Wyścigi z udziałem Screena:
3): Crump, Boyce, Doolan, Screen-d 5:1 (13:5)
7): Kennett, Doyle, Screen, Doolan-u 5:1 (30:12)
10): Screen, Batchelor, Pedersen, Doolan 3:3 (41:21)
12): Crump, Boxall, Screen, Forsberg 5:1 (49:25)


wyniki za www.speedway.nu (Szwecja) oraz www.speedwayupdates.proboards60.com (Wielka Brytania)


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA