MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Dawid Lampart wygrał turniej Zaplecza Kadry Juniorów
21.08.2007

Marcin Herczak

Dawid Lampart, junior Marmy Polskie Folie Rzeszów zwyciężył w rozegranym dzisiaj w Ostrowie turnieju indywidualnym Zaplecza Kadry Juniorów. Zgromadził on na swoim koncie trzynaście punktów.

Drugie miejsca zajął Rafał Fleger, który w wyścigu dodatkowym okazał się lepszy od Marcela Kajzera. Dwunaste miejsce zajął junior Intaru Lazur Ostrów - Emil Idziorek, który zdobył sześć punktów. Rezerwowymi podczas zawodów byli z kolei trzej inni podopieczni trenera Lecha Kędziory - Mateusz Gorzelańczyk, Karol Sroka oraz Piotr Szóstak, którzy wraz z czwartym z rezerwowych - Przemysławem Zarzyckim w przerwach między seriami wyścigów rywalizowali między sobą.

1. Dawid Lampart (Marma Polskie Folie Rzeszów) 13 (3,3,1,3,3)
2. Rafał Fleger (RKM Rybnik) 10+3 (2,d,3,2,3)
3. Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) 10+2 (3,2,2,2,1)
4. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) 9 (3,0,3,1,2)
5. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów) 9 (2,0,3,1,3)
6. Michał Łopaczewski (Orzeł Łódź) 9 (0,1,3,2,3)
7. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz) 9 (t,3,1,3,2)
8. Bartosz Szymura (Kolejarz Opole) 7 (1,3,u,3,0)
9. Paweł Paliga (RKM Rybnik) 7 (u,3,2,1,1)
10. Mateusz Szostek (Marma Polskie Folie Rzeszów) 6 (1,2,w,3,t)
11. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów) 6 (0,0,2,2,2)
12. Emil Idziorek (Intar Lazur Ostrów) 6 (2,1,1,d,2)

13. Mateusz Kowalczyk (Kolejarz Opole) 5 (3,1,0,0,1)
14. Janusz Baniak (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 5 (1,2,0,1,1)
15. Piotr Korbel (Atlas Wrocław) 4 (0,2,2,t,0)
16. Paweł Zmarzlik (Stal Gorzów) 4 (2,1,1,0,0)
17. (r1) Przemysław Zarzycki (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 1 (1)
18. (r3) Karol Sroka (Intar Lazur Ostrów) 0 (0)
19. (r4) Piotr Szóstak (Intar Lazur Ostrów) 0 (0)
20. (r2) Mateusz Gorzelańczyk (Intar Lazur Ostrów) ns

O miejscach IV-VI zadecydowało losowanie

Wyścig po wyścigu:
1): (70,41) Kowalczyk, Szewczykowski, Szostek, Kiełbasa
2): (68,41) Lampart, Zmarzlik, Szymura, Łopaczewski
3): (69,53) Janowski, Fleger, Baniak, Łopaczewski
4): (70,69) Kajzer, Idziorek, Zarzycki, Paliga-u/1, (Mroczka-w/t)
5): (68,25) Lampart, Kajzer, Łopaczewski, Szewczykowski
6): (69,44) Mroczka, Korbel, Kowalczyk, Janowski
7): (70,04) Paliga, Baniak, Zmarzlik, Kiełbasa
8): (69,82) Szymura, Szostek, Idziorek, Fleger-d/4
9): (69,88) Szewczykowski, Korbel, Idziorek, Baniak
10): (69,81) Fleger, Paliga, Lampart, Kowalczyk
11): (70,21) Łopaczewski, Kiełbasa, Mroczka, Szymura-u/3
12): (69,16) Janowski, Kajzer, Zmarzlik, (Szostek-w/u)
13): (71,50) Mroczka, Fleger, Szewczykowski, Zmarzlik
14): (70,97) Szymura, Kajzer, Baniak, Kowalczyk
15): (69,40) Lampart, Kiełbasa, Janowski, Idziorek-d/3
16): (70,34) Szostek, Łopaczewski, Paliga, Sroka, (Korbel-w/t)
17): (70,84) Szewczykowski, Janowski, Paliga, Szymura
18): (70,75) Łopaczewski, Idziorek, Kowalczyk, Zmarzlik
19): (71,00) Fleger, Kiełbasa, Kajzer, Korbel
20): (69,66) Lampart, Mroczka, Baniak, Szóstak, (Szostek-w/t)
21): (71,25) Fleger(A), Kajzer(B)

NCD: Dawid Lampart - 68,25 w wyścigu piątym
Sędziował: Leszek Demski (Ostrów)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA