MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel

Powiedzieli po meczu...
11.06.2007

Grzegorz Sokołowski

W rozegranym wczoraj spotkaniu dziewiątej kolejki pierwszej ligi żużlowcy Intaru Lazur Ostrów wysoko ulegli GTŻ-owi Grudziądz 33:58. Po spotkaniu nikt nie tryskał humorem. My tradycyjnie poprosiliśmy głównych aktorów wczorajszego pojedynku o podsumowanie spotkania.

Jan Łyczywek (prezes Intaru Lazur Ostrów)
Dzisiaj naprawdę było żal na to wszystko patrzeć, począwszy od Petera Karlssona, kończąc praktycznie na wszystkich. Dzisiaj powiedziałbym tak, że cały zespół jest do wymiany, ale na pewno musimy wszystko jeszcze raz przemyśleć to i dosyć szczerze i mocno, porozmawiać o co jedziemy i wycisnąć z nich co się da w następnych meczach.

Lech Kędziora (trener Intaru Lazur Ostrów)
Czułem po kościach, że może być tutaj źle. Niestety nasi zawodnicy, którzy w początkowej fazie rozgrywek osiągali dobre wyniki w tej chwili zawodzą. Zostały obnażone wszystkie ich braki. Tak było w Gorzowie, tak było w Gdański. Dzisiaj Grudziądz okazał się drużyną lepszą, pokazał charakter. Niestety żaden z naszych liderów nie zdobył powyżej dziesięciu punktów. W Anglii, Szwecji jeździ się na różnych torach. Trudno ten słaby występ tłumaczyć torem. My nie wsiądziemy na motocykle. Od tego są zawodnicy, oni za to biorą pieniądze i w każdych warunkach torowych, z takimi zespołami jak Grudziądz powinni jeździć i wygrywać. Wszyscy pojechali słabo, bez rewelacji. Nawet na złotą rezerwę nie było kogo wystawić. Nasi zawodnicy pokazują w tej chwili, że jesteśmy słabym zespołem. Myślę, że z tym zespołem my daleko nie zajdziemy.

Peter Karlsson (Intar Lazur Ostrów)
Było to spotkanie, które powinniśmy wygrać, ale Grudziądz był dziś rzeczywiście dobry. Spróbujemy pojechać lepiej następnym razem. Szkoda tej przegranej. Nie wiem czy to kwestia toru... to raczej nasza postawa. Już tydzień temu mieliśmy nie najlepszy występ. Rywale jeździli u siebie, na własnym torze i atut tego toru wykorzystali w stu procentach. Na pewno było im łatwiej. Nie jest to dobry wynik, ale życie toczy się dalej. Tak naprawdę nie wiem co powiedzieć.

Charlie Gjedde (Intar Lazur Ostrów)
Co prawda znałem ten tor, jednak mogę powiedzieć, że był on dziś naprawdę śliski, trudny. Mieliśmy kiepskie starty. Ciężko było znaleźć odpowiednie ustawienia. Nie mogliśmy dopasować się do tego toru. Nie mogę wszystkiego zganiać na tor. Na pewno nie pojechałem tak, jak powinienem. Jestem naprawdę rozczarowany swoją dzisiejszą postawą.

Łukasz Jankowski (Intar Lazur Ostrów)
Szczerze mówiąc myślałem, że wygramy to spotkanie. Jeśli chodzi o ten tor, to naprawdę nie wiem... trudno było się spasować. Przy przegranym starcie było bardzo wąsko i praktycznie nie ma żadnych szans na walkę. Nie jeździmy po raz pierwszy w Grudziądzu, ale ja na takim twardym torze jeszcze nie jechałem nigdy. Zresztą nie ma co zganiać na tor, był on równy dla wszystkich. Niestety zawaliłem mecz.

Ronnie Jamroży (GTŻ Grudziądz)
Na pewno cieszy nas ta wygrana. Spięliśmy się na to spotkanie i chcieliśmy wygrać, ale przede wszystkim pokazać dobrą walkę. Nawet gdybyśmy mieli przegrać, to po walce. Wszyscy byli bardzo zmobilizowani. Na pewno „Hefe” nam pomógł i dzięki temu wygraliśmy, bo dorzucił bardzo cenne punkty. Jeśli chodzi o mój upadek, to wpadłem w dziurę, dostałem lekkiego uślizgu. Na szczęście nic się nie stało. Końcówkę też miałem pechową – defekt na drugim miejscu. Trudno, taki jest żużel.

Andrzej Maroszek (trener GTŻ-u Grudziądz)
O wygranej myśleliśmy już od wyjazdu z Ostrowa. Myślę, że w naszej drużynie drzemie spory potencjał, tym bardziej, że wzmocniliśmy się ostatnio Hefenbrockiem. W tej chwili jesteśmy już na wierzchu, wstaliśmy z kolan, dostaliśmy wiatr w żagle i jedziemy dalej.

powrót
Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 
© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA