MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Elitserien: czwarta kolejka z udziałem obcokrajowców Intaru Lazur
30.05.2007

Marcin Herczak

Trójka obcokrajowców Intaru Lazur Ostrów rywalizowała we wtorkowych spotkaniach szwedzkiej Elitserien. Najlepiej spisał się Peter Karlsson, który zdobył dziesięć punktów w czterech wyścigach. Choć trzeba zauważyć iż rywal Dackarny - Kaparna Goeteborg nie stawiła zbytniego oporu gospodarzom przegrywając aż 33:63. Sześć punktów zdobył z kolei Mikael Max dla Piraterny Motala, która uległa na własnym torze zespołowi Vastervik 46:50. W meczu Masarny ze Smederną lepsi okazali się gospodarzy wygrywając 50:46. Pięć punktów w sześciu startach zdobył Morten Risager.

Dackarna Malilla - Kaparna Goeteborg 63:33
Dackarna:
1. Hans Andersen 11 (3,2*,3,0,3)
2. Peter Karlsson 10 (2*,2,3,3)

3. Fredrik Lindgren 13 (3,3,3,2*,2*)
4. Christan Hefenbrock 4 (0,-,1,1,2)
5. Andreas Jonsson 12 (3,3,3,3,-)
6. Robin Tornqvist 6 (2*,1,1,2*,0)
7. Ricky Kling 7 (3,1*,0,-,3)
8. Joakim Engstrand 0 (0)

Kaparna:
1. Paweł Hlib 8 (1,2,2,0,3)
2. Chris Louis 1 (0,1*,w,0)
3. Rafał Dobrucki 6 (2,1,2,1*,d)
4. Kim Jansson 6 (1*,3,0,1,1)
5. Renat Gafurow 9 (2,2,2,2,1)
6. Tomas Karlsson 0 (d,0,-,-)
7. Stefan Dannoe 2 (1,0,0,1)
8. Michael Berntsson 1 (1*,0)

1): Andersen, P.Karlsson, Hlib, Louis 5:1
5): Jansson, P.Karlsson, Kling, T.Karlsson 3:3 (20:10)
7): P.Karlsson, Andersen, Dobrucki, Jansson 5:1 (28:14)
13): P.Karlsson, Lindgren, Jansson, Hlib 5:1 (53:25)


Piraterna Motala - Vastervik 46:50
Piraterna:
1. Grzegorz Walasek 5 (3,0,1*,1,0)
2. Michał Szczepaniak 2 (0,1,1,-)
3. Kenneth Bjerre 5 (1,1,0,2,1,d)
4. Mikael Max 6 (3,0,-,1*,2)

5. Ryan Sullivan 16 (3,2,3,2,3,3)
6. Damian Baliński 11 (d,1,3,1,3,3)
7. Tobias Ingesson 1 (1,-,-,d)
8. Christian Ingesson ns

Vastervik:
1. Bjaerne Pedersen 10 (2,3,2,2,1*)
2. Chris Harris 3 (1*,2*,0,0)
3. Tomasz Gollob 12 (2,3,3,2,2)
4. Niels Kristian Iversen 5 (0,2,2*,w,1)
5. Sebastian Ułamek 5 (2,3,0,0)
6. Viktor Bergstroem 3 (2*,0,-,1*)
7. Tomasz Chrzanowski 12 (3,0,1,3,2,3)
8. John Larsson ns

3): Max, Gollob, Bjerre, Iversen 4:2 (8:10)
6): Pedersen, Harris, Bjerre, Max 1:5 (17:19)
12): Gollob, Sullivan, Max, Harris 3:3 (33:39)
15): Chrzanowski, Max, Iversen, Bjerre-d 2:4 (43:47)


Masarna Avesta - Smederna Eskilstuna 50:46
Masarna:
1. Billy Hamill 4 (0,2,2,0,0)
2. Simon Stead 9 (3,3,0,2*,1)
3. Antonio Lindbaeck 11 (1*,3,1,3,3)
4. Davey Watt 3 (2,1,0,0)
5. Leigh Adams 13 (3,3,3,1,3)
6. Daniel Davidsson 6 (3,0,1,-,1*,1)
7. Linus Sundstroem 4 (0,-,1,-,3)
8. Robin Bergqvist ns

Smederna:
1. Rory Schlein 12 (2,2,2,2,0,2*,2)
2. Erik Andersson 1 (1,0,w,-)
3. Krzysztof Kasprzak 14 (3,3,3,2,3,0)
4. Andre Compton 9 (0,2,1,3,1,2)
5. Wiesław Jaguś - zastępstwo zawodnika
6. Linus Ekloef 5 (2,0,-,2,1*)
7. Morten Risager 5 (1*,1*,2*,0,0,1*)

8. Robert Henderson ns

2): Davidsson, Ekloef, Risager, Sundstroem 3:3 (6:6)
4): Adams, Schlein, Risager, Davidsson 3:3 (12:12)
8): Kasprzak, Risager, Lindbaeck, Watt 1:5 (23:25)
10): Compton, Hamill, Davidsson, Risager 3:3 (30:30)
11): Sundstroem, Ekloef, Davidsson, Risager 4:2 (34:32)
12): Adams, Kasprzak, Risager, Watt 3:3 (37:35)


wyniki za: www.speedway.nu


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA