MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel

Powiedzieli po zawodach...
29.05.2007

Grzegorz Sokołowski

Zapraszamy do lektury wypowiedzi, które zarejestrowaliśmy w niedzielę, tuż po meczu ostrowskich żużlowców, którzy na własnym torze pokonali gorzowską Stal 47:43.


Peter Karlsson (Intar Lazur Ostrów)
Spotkanie było bardzo trudne. Spodziewaliśmy się tego, ponieważ Gorzów to silna drużyna. Wydaje mi się, że na chwilę obecną jest to najlepsza drużyna w lidze. Cieszymy się, że zdołaliśmy ich pokonać. Myślę, że obydwa mecze były bardzo dobre, zarówno dzisiejszy pojedynek, jak i ten w Gorzowie. Zwycięstwo rozstrzygało się w ostatnich trzech wyścigach. Dziś w ostatnim biegu Mariusz miał jakieś problemy z silnikiem. Ja starałem się jak mogłem, bo wiedziałem, że od tego wyścigu zależy wynik meczu. Wyprzedziłem Ferjana i zremisowaliśmy ten wyścig. Było to bardzo ważne.

Joe Screen (Intar Lazur Ostrów)
Niestety mój najlepszy silnik eksplodował wczoraj, w czasie kiedy trenowałem na tym torze. Dwa pozostałe, którymi dysponowałem niestety nie spisywały się dziś dobrze. Dziś, zaraz po zawodach oddam silniki do tutejszego mechanika i mam nadzieję, że będzie lepiej. Sam osobiście czuję się dobrze. Myślę, że mała zdobycz punktowa to kwestia sprzętu. Cieszę się, że wygraliśmy, niestety martwi mnie moja zdobycz punktowa – zdobyłem zaledwie trzy punkty.

Mikael Max (Intar Lazur Ostrów)
Być może to zwycięstwo powinno przyjść nam łatwiej, jednak przeciwnicy spisywali się dzisiaj bardzo dobrze. Powinienem pojechać trochę lepiej, ale miałem problemy z jednym silnikiem. Jest tuż po przeglądzie, więc nie jest to już to samo co przedtem. Coś jest z nim jeszcze nie do końca tak jak powinno.

Mariusz Węgrzyk (Intar Lazur Ostrów) Cały czas trenowałem, pracowałem. Niestety nie szło mi. Teraz widać, że w końcu coś się zmieniło. Dużo jazdy, dużo pracy przy sprzęcie, inwestycji. Wszystko wyszło na dobre i jest w końcu wynik, który cieszy. Niestety silnik, który dobrze spisywał się w dzisiejszym meczu zatarł mi się w piętnastym biegu. Mam jednak nadzieję, że w kolejnych meczach nie będzie już tego pecha i będzie lepiej.

Jan Łyczywek (prezes Intaru Lazur Ostrów)
Świetne widowisko. Emocje od pierwszego do ostatniego biegu. O to nam właśnie chodzi. Gorzów obronił korzystny dla siebie wynik stosując rezerwy taktyczne. Całe spotkanie kontrolowaliśmy ten wynik i myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Niestety nie udało nam się odrobić straty z Gorzowa. Jeszcze wszystko przed nami.

Stanisław Chomski (trener Stali Gorzów)
Mecz na pewno interesujący. Niemniej jednak przegraliśmy. Wydawało mi się, że końcówka będzie należała do nas, jednak w czterech zawodników ciężko wygrać spotkanie. Niestety potknęliśmy się w dwóch ostatnich biegach. Gratuluję gospodarzom, bo mieli dziś ciężkie spotkanie. Odbudował się jednak Węgrzyk. Pojedynki były ostre, ale na szczęście fair. Taki jest właśnie żużel. Teraz przed obydwoma drużynami ciężkie mecze, szczególnie na wyjazdach i trzeba uważać, aby się nie potknąć.

Jesper Jensen (Stal Gorzów)
Już przed meczem wiedzieliśmy, że będzie to dla nas ciężka przeprawa. Ostrów jest przecież mocną drużyną, szczególnie u siebie. My również spisujemy się dobrze, więc dzisiejszy pojedynek można by nazwać hitem kolejki. Przegraliśmy czterema punktami, choć niewiele brakowało, abyśmy wygrali. Mecz na pewno był ciekawy. Po raz pierwszy mogłem pościgać się w Ostrowie. Fajny tor, choć trzeba tutaj dysponować szybkim sprzętem.

powrót
Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 
© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA