MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Elitserien: startowało pięciu zawodników Intaru Lazur
23.05.2007

Marcin Herczak

Pięciu zawodników Intaru Lazur Ostrów rywalizowało we wtorkowych spotkaniach szwedzkiej Elitserien. Mikael Max zdobył dziesięć punktów w wyjazdowym pojedynku Piraterny Motala, która w Goeteborgu pokonała tamtejszą Kaparnę 58:38. Cztery oczka do dorobku gości dołożył Stefan Andersson. Także zwycięstwo na wyjeździe odniosła Dackarna Malilla, która pokonała VMS Elit Vetlandę 52:44. Jedenaście punktów dla zwycięzców zdobył Peter Karlsson, a trzy dołożył Charlie Gjedde. Z kolei sześć punktów wywalczył Morten Risager dla Smederny, która przegrała wyjazdowy pojedynek z Vastervik 37:59.

Kaparna Goeteborg - Piraterna Motala 38:58
Kaparna:
1. Rafał Dobrucki 13 (3,2,2,1,2,3)
2. Chris Louis 1 (1,0,t,t)
3. Kim Jansson 3 (2,u,d,1)
4. Rafał Szombierski 1 (0,1,-,0)
5. Renat Gafurov 8 (t,3,2,1*,2*)
6. Paweł Hlib 9 (2,1,1*,1,3,1)
7. Tomas Karlsson 2 (1*,d,1,0,-)
8. Michael Berntsson 1 (1,0,0)

Piraterna:
1. Kenneth Bjerre 11 (2,2*,2,2*,3)
2. Stefan Andersson 4 (d,3,d,1)

3. Grzegorz Walasek 8 (3,0,3,w,2*)
4. Mikael Max 10 (1,2*,3,3,1)

5. Ryan Sullivan 12 (3,3,3,3,0)
6. Christian Ingesson 0 (0,-,-,0)
7. Michał Szczepaniak 13 (3,2*,3,1,2*,2)
8. Tobias Ingesson ns

Wyścigi z udziałem Maxa i Anderssona:
1): Dobrucki, Bjerre, Louis, Andersson-d 4:2
3): Walasek, Jansson, Max, Szombierski 2:4 (9:9)
5): Szczepaniak, Max, Karlsson, Lous 1:5 (11:19)
6): Andersson, Bjerre, Szombierski, Jansson-u 1:5 (12:24)
7): Max, Dobrucki, Hlib, Walasek, (Louis-t) 3:3 (15:27)
9): Gafurov, Bjerre, Hlib, Andersson-d 4:2 (21:33)
12): Walasek, Gafurov, Andersson, Szombierski 2:4 (28:44)
13): Max, Bjerre, Jansson, Berntsson, (Louis-t) 1:5 (29:49)
16): Dobrucki, Gafurov, Max, Sullivan 5:1 (38:58)


VMS Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 44:52
Vetlanda:
1. Jason Crump 15 (2,3,1*,3,3,3)
2. Lee Richardson 6 (1*,2,1,2,0,0)
3. Jarosław Hampel 8 (1,0,1*,3,3)
4. Adam Skórnicki 1 (0,-,-,1*)
5. Rune Holta 11 (2,2,2,2,2*,1)
6. Thomas H.Jonasson 3 (1,0,0,-,0,2)
7. Robin Aspegren 0 (0,-,-,0)
8. Niklas Larsson ns

Dackarna:
1. Fredrik Lingren 9 (3,1,3,2,0)
2. Charlie Gjedde 3 (0,3,d,0)
3. Hans Andersen 9 (2*,0,3,2,2)
4. Peter Karlsson 11 (3,3,2,1*,2)
5. Andreas Jonsson 9 (3,3,2,0,1*)
6. Emil Kramer 6 (3,1,1*,1)
7. Ricky Kling 6 (2*,1,0,3)
8. Joakim Engstrand ns

Wyścigi z udziałem Karlssona i Gjedde
1): Lindgren, Crump, Richardson. Gjedde 3:3
3): Karlsson, Andersen, Hampel, Skórnicki 1:5 (5:13)
5): Karlsson, Richardson, Kramer, Jonasson 2:4 (9:21)
6): Gjedde, Holta, Lindgren, Hampel 2:4 (11:25)
7): Crump, Karlsson, Richardson, Andersen 4:2 (15:27)
9): Lindgren, Holta, Crump, Gjedde-d 3:3 (21:33)
12): Andersen, Holta, Skórnicki, Gjedde 3:3 (29:43)
13): Hampel, Lindgren, Karlsson, Richardson 3:3 (32:46)
16): Crump, Karlsson, Holta, Lingren 4:2 (44:52)


Vastervik - Smederna Eskilstuna 59:37
Vastervik:
1. Sebastian Ułamek 10 (1,3,2,1,3)
2. Niels Kristian Iversen 6 (3,3,0,0)
3. Bjarne Pedersen 10 (3,3,2,2,0)
4. Chris Harris 8 (1,2*,1*,2*,2*)
5. Tomasz Gollob 14 (3,3,3,3,2)
6. Tomasz Chrzanowski 5 (3,1,1,-)
7. Billy Forsberg 4 (2*,w,1*,1*)
8. Viktor Bergstroem 2 (2)

Smederna:
1. Rory Schlein 8 (2,0,2,0,3,1)
2. Robert Kasprzak 0 (0,-,0,-)
3. Krzysztof Kasprzak 4 (2,1*,0,1,d)
4. Krzysztof Buczkowski 5 (0,2,2,1,0)
5. Wiesław Jaguś 14 (2,1,3,3,2,3)
6. Morten Risager 6 (1,1*,0,3,1)

7. Linus Ekloef 0 (0,0,-,0)
8. Robert Hendersson ns

Wyścigi z udziałem Risagera:
2): Chrzanowski, Forsberg, Risager, Ekloef 5:1 (9:3)
5): Iversen, Buczkowski, Risager, Forsberg-w 3:3 (20:10)
10): Jaguś, Ułamek, Forsberg, Risager 3:3 (38:22)
11): Risager, Bergstroem, Forsberg, Ekloef 3:3 (41:25)
15): Ułamek, Harris, Risager, Buczkowski 5:1 (57:33)



wyniki za: www.speedway.nu


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA