MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Wielka Brytania, Rosja: startowali obcokrajowcy Intaru Lazur
17.05.2007

Marcin Herczak

W czwartek w ligach zagranicznych wystąpiła trójka obcokrajowców Intaru Lazur Ostrów. Charlie Gjedde oraz Lubos Tomicek ścigali się w brytyjskiej Elite League, a Peter Karlsson wziął udział w spotkaniu ligi rosyjskiej.

Elite League: Swindon Robins - Reading Bulldogs 57:36
Swindon:
1. Leigh Adams 14 (2,3,3,3,3)
2. Mads Korneliussen 5 (1*,1,3,0)
3. Sebastian Ułamek 4 (0,1*,2*,1)
4. Charlie Gjedde 12 (3,2,3,2*,2*)
5. Lee Richardson 8 (2*,3,2,1)
6. Andrew Moore 0 (0,0,0)
7. Tomasz Chrzanowski 14 (3,3,2*,3,3)

Reading:
1. Greg Hancock 15 (3,3,6^,2,1)
2. Travis McGowan - zastępstwo zawodnika
3. Mark Lemon 8 (2,2,2,2,0)
4. Jonas Davidsson 5 (1*,1*,1,1*,1)
5. Matej Zagar 4 (1,2,d,1,d)
6. Andy Smith 2 (1*,0,0,1,d)
7. Zdenek Simota 2 (0,2,0,0,0)

Wyścigi z udziałem Charliego Gjedde:
3): Gjedde, Lemon, Davidsson, Ułamek 3:3 (9:9)
5): Hancock, Gjedde, Ułamek, Smith 3:3 (17:13)
9): Gjedde, Ułamek, Smith, Zagar-d 5:1 (34:20)
14): Chrzanowski, Gjedde, Davidsson, Simota 5:1 (52:35)
15): Adams, Gjedde, Hancock, Lemon 5:1 (57:36)


Elite League: Ipswich Witches - Oxford Cheetahs 53:40
Ipswich:
1. Adam Shields 8 (2,1*,3,2) "gość"
2. Kim Jansson 7 (0,2,3,2*)
3. Chris Louis 12 (3,2,2,2*,3)
4. Zbigniew Suchecki 3 (2*,0,0,1)
5. Robert Miśkowiak 10 (2*,2,3,1*,2*)
6. Marcin Rempała 1 (1,w,0,-)
7. Tobias Kroner 12 (3,3,0,3,3)

Oxford:
1. David Howe 15 (3,3,2,6^,1) "gość"
2. Freddie Eriksson 5 (1,1,2,1*)
3. Chris Schramm 2 (1,1,0,-)
4. Steve Johnston 6 (0,3,1,2,0)
5. Jesper B.Jensen 6 (0,3,3,0)
6. Shaun Tacey 3 (2,0,t,1)
7. Lubos Tomicek 3 (0,1,1*,1,0,0)

Wyścigi z udziałem Lubosa Tomicka:
2): Kroner, Tacey, Rempała, Tomicek 4:2 (6:6)
4): Kroner, Miśkowiak, Tomicek, Jensen 5:1 (16:8)
8): Jansson, Eriksson, Tomicek, Kroner 3:3 (26:22)
9): Jensen, Louis, Tomicek, Suchecki, (Tacey-w/t) 2:4 (28:26)
12): Kroner, Louis, Tacey, Tomicek 5:1 (41:31)
14): Kroner, Johnston, Suchecki, Tomicek 4:2 (48:39)



Liga rosyjska: SK Turbina Bałakowo - Wostok Władywostok 55:34
SK Turbina:
9. Piotr Protasiewicz 7 (1*,1,2,3,0)
10. Aleksander Kosołapkin 2 (w,1,1)
11. Sergiej Darkin 5 (0,1,2,2*)
12. Maksim Kalimullin ns
13. Roman Povazhny 14 (3,3,2*,3,3)
14. Kirił Filinow 5 (1,1,3)
15. Artem Wodjakow 14 (2,3,3,3,3)
16. Peter Karlsson 8 (1,3,1*,1,2*)


Wostok:
1. Jarosław Hampel 9 (3,2,3,0,1)
2. Wasilij Panchaj 2 (2,0,0)
3. Renat Gafurov 7 (3,2,w,w,2)
4. Semen Własow 2 (2*,w)
5. Maksim Karajczencew 1 (1)
6. Artem Laguta 2 (0,2,0,0)
7. Nikołaj Kamińskij 1 (0,0,0,1)
8. Grigorij Laguta 10 (2,d,3,2,2,1*)

Wyścigi z udziałem Petera Karlsson:
2): Gafurov, Własow, Karlsson, Darkin 1:5 (4:8)
6): Karlsson, Hampel, Protasiewicz, Własow-w/u 4:2 (19:16)
8): Hampel, Darkin, Karlsson, Panchaj 3:3 (26:21)
12): Protasiewicz, G.Laguta, Karlsson, Panchaj 4:2 (43:28)
15): Povazhny, Karlsson, Hampel, A.Laguta 5:1 (55:34)


wyniki za: www.speedwayupdates.proboards60.com (liga angielska) & irgiz.narod.ru (liga rosyjska)


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA