MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel

Powiedzieli po meczu...
23.04.2007

Grzegorz Sokołowski

Prezentujemy Państwu wypowiedzi, które zarejestrowaliśmy wczoraj, bezpośrednio po meczu ostrowskich żużlowców z PSŻ-em Poznań. Zapraszamy do lektury!Lech Kędziora (trener Intaru Lazur Ostrów)
Dwa punkty zostały w Ostrowie po ciężkiej, wyrównanej walce. Widać było, że zespół z Poznania jest dobrze przygotowany. U nas na pewno dobrze jechali seniorzy. Trochę mniej szczęścia mieli zawodnicy młodzieżowi, dlatego też wynik był taki a nie inny.

Peter Karlsson (Intar Lazur Ostrów)
Mecz nie był specjalnie łatwy. Zwłaszcza tutaj w Polsce jest przecież wielu dobrych zawodników. Cieszę się, że wygraliśmy. Jestem również zadowolony z tego, że mój brat spisuje się bardzo dobrze.

Mikael Max (Intar Lazur Ostrów)
-Trzeci mecz, drugi komplet punktów i drugi rekord toru. Co się dzieje?
Nie wiem co się dzieje. Może Ty mi powiesz? Po prostu mam dobre starty, jeżdżę dobrze, motocykl spisuje się znakomicie. Tak naprawdę wszystko jak na razie jest w jak najlepszym porządku. Co do meczu to myślę, że było trudniej niż się spodziewaliśmy. To zwycięstwo mogło przyjść nam łatwiej. Przeciwnicy jednak jeździli dość dobrze, ale pokonaliśmy ich i jesteśmy szczęśliwi. Myślę jednak, że w kolejnym spotkaniu powinniśmy się jeszcze poprawić.

Lubos Tomicek (Intar Lazur Ostrów)
Cieszę się, że wygraliśmy mecz. Jednak co do własnej postawy mogę powiedzieć tylko tyle, że było bardzo kiepsko. Jeżdżę niestety w kratkę, nie jestem szybki. Myślę, że jest to jeszcze kwestia dopasowania się do ostrowskiej nawierzchni. Dużo pracy przede mną.

Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów)
Myślę, że wielu liczyło dziś na moje punkty. Faktem jest, że na treningu miałem pewne problemy z jednym motocyklem, ale na mecz zmieniliśmy sprzęt. Nie wiem co jest grane. Myślę, że to ja dziś po prostu nie pojechałem. Być może coś w mojej psychice, może jakaś blokada po eliminacjach w Toruniu (krajowy finał IMŚJ – dop. autor). Naprawdę nie wiem. Po zawodach chciałbym porozmawiać z trenerem. Następny mecz mamy z Lublinem. Nie wiem jeszcze czy pojadę w składzie. Przedtem w środę mam młodzieżówkę, więc będę mógł sprawdzić dwa motocykle.

Mirosław Kowalik (trener PSŻ-u Poznań)
Założeniem naszym było przyjechać tutaj powalczyć. Być może ostrowska drużyna nie jechała swoim najmocniejszym składem. Braliśmy to pod uwagę. Cieszę się jednak, że uzyskaliśmy wynik, który na pewno wstydu nam nie przynosi. Ja nazwałbym to kolejnym przegranym zwycięstwem. Myślę, ze gdyby nie ten upadek Grzesia Kłopota i Rafała Trojanowskiego, losy tego meczu mogłyby się nieco inaczej potoczyć. Strata Grześka na pewno dość mocno pokrzyżowała nam plany. Ogólnie cieszę się, że zawody skończyły się tak, jak się skończyły – wszystkie kości są całe. Grzesiek jest już z nami. Okazało się, że nie ma żadnych złamań, żadnych komplikacji.

Rafał Trojanowski (PSŻ Poznań)
Bardzo pechowy ten mecz dla mnie. Jeśli chodzi o tę kolizję z pierwszego biegu to właściwie sam nie wiem jak to się stało. Wychodziłem już z łuku. W tym momencie pojawił się pewnie taki moment dekoncentracji. Na torze było trochę kolein. Wjechałem w jedną z nich, nie przypilnowałem przodu, potem z wyjścia zawadziłem o dmuchaną bandę, nie utrzymałem kierownicy, bo wyrwało mi ją z rąk. Zaczęło się fatalnie. Potem jechałem już właściwie tak, aby dokończyć zawody. Dodatkowo skasowałem motocykl. Dobrze, że Grześkowi się nic nie stało.

Adam Skórnicki (PSŻ Poznań)
Z wyniku końcowego jesteśmy w miarę zadowoleni. Szkoda, że zaraz na początku straciliśmy Grześka. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, aby jeszcze poprawić te wyniki. Myślę, że w przyszłości powinno być jeszcze lepiej.

powrót
Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 
© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA