MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Intar Lazur Ostrów - Start Gniezno - pomeczowe wypowiedzi
10.04.2007

Grzegorz Sokołowski

Prezentujemy Państwu wypowiedzi bohaterów wczorajszego pojedynku, który zainaugurował rozgrywki na pierwszym froncie. Przypomnijmy, że po dość jednostronnym widowisku ostrowska drużyna pokonała gnieźnieński Start 61:32.

Lubos Tomicek (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
Spodziewałem się, że wywalczę około ośmiu punktów, tym bardziej, że drużyna z Gniezna nie jest jakąś specjalnie mocną ekipą. Jak widać nie udało się. Mogło być też gorzej. To dopiero początek sezonu. Chciałbym również zacząć jeździć w lidze angielskiej tak, aby mieć jak najwięcej jazdy. Wiadomo, że trening to nie to samo, co mecz ligowy. Czekam na telefon z Anglii i wierzę, że będzie lepiej.

Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
Nie do końca spodziewałem się takiego występu, ale byłem na pewno dobrze przygotowany. Chciałem w końcu zrobić dobry wynik i udało się. Jak widać zarówno moja forma jak i sprzęt zaczynają współgrać. Oby tak dalej!

Charcie Gjedde (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
Było to nasze pierwsze spotkanie ligowe. Jak widać przeciwnik nie był zbyt wymagający. Jak na razie dobrze wykonujemy swoje zadania. Musimy patrzeć przed siebie. Przed nami jeszcze wiele spotkań. Dzisiejszy tor oceniam pozytywnie. Muszę powiedzieć, że ten rodzaj nawierzchni bardzo mi odpowiada.

Mariusz Węgrzyk (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
Życzyłbym sobie tego, aby w każdym meczu było podobnie jak dziś. Niestety nie omijał nas również pech. Łukasz jest potłuczony. Póki co nie wiadomo co z nim, ale bądźmy dobrej myśli. Szkoda, ze tak się stało, bo Łukasz jest naszym dobrym punktem w drużynie. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i wyjdzie z tego. Cieszmy się z tego, że w końcu mamy dobrze punktujących młodzieżowców. Oby tak dalej, oby również w tych cięższych meczach też było dobrze.

Mikael Max (Intar Lazur Ostrów Wlkp.)
Miałem dobre starty. Tak naprawdę wszystko dziś zagrało. Jestem bardzo szczęśliwy. Naprawdę się cieszę. Dziś widać było różnicę. Tor był dla mnie idealny, na pewno nie mogę na niego narzekać. Trener uprzedzał mnie, że tor będzie tak właśnie przygotowany, więc nie było żadnego problemu. Lubię tutejszy tor, odpowiada mi. Nie wiedziałem, że byłem tak blisko rekordu toru. To fantastyczne. Być może te moje piętnaście punktów nie mówi wszystkiego o mojej formie, ponieważ przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale ja czuję, kiedy jeżdżę dobrze i dzisiejszy występ był właśnie jednym z tych lepszych. Cieszę się, że jeżdżę dobrze po moim kiepskim poprzednim roku.

Stanisław Burza (Start Gniezno)
Nie da się ukryć, że nie tak widziałem mój debiut w nowej drużynie. Byłem dobrej myśli przed zawodami, tor był normalny, do jazdy. Po prostu czegoś brakowało. Nie mogłem wyjechać ze startu. Pierwszy start był jeszcze dobry, potem zmiany. Tor przesychał. Nie do końca mogłem rozgryźć te motocykle. Jeździłem na nich bardzo mało, sparing w Zielonej Górze, sparing w Gnieźnie. W Gnieźnie na pewno powinno być lepiej. Pozostaje kwestia dopasowania sprzętu na wyjazdy i musi być lepiej.

Jan Krzystyniak (trener Startu Gniezno)
Jechaliśmy tutaj z jakąś nadzieją. Różne warianty były rozpatrywane i porażka i nawet zwycięstwo. Jeśli porażka, to nie w tak wielkich rozmiarach. Najbardziej przykre jest to, że doświadczeni zawodnicy, na których liczyliśmy tutaj najbardziej przegrywali z ostrowską młodzieżą. To jest dla nas temat na najbliższe dni. Mamy jeszcze w zasięgu pięciu obcokrajowców, dlatego też, jeżeli dalej się to tak będzie toczyło, to zostaną oni uruchomieni.

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA