MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Eliminacje krajowe IMŒJ: awans Brucheisera
04.04.2007

Marcin Herczak

Sebastian Brucheiser zwyciężył w rozegranym dzisiaj w Rawiczu półfinale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów i tym samym awansował do finału, który już za tydzień - 11 kwietnia odbędzie się na torze w Toruniu. A w nim przepustkami będą już miejsca w eliminacjach światowych. Niestety do finału krajowego nie udało się awansować Marcinowi Liberskiemu, który uplasował się na jedenastej pozycji.

Z Rawicza awans do finału krajowych eliminacji IMŚJ wywalczyli: Sebastian Brucheiser, Mateusz Szczepaniak, Paweł Hlib, Wojciech Druchniak, Grzegorz Zengota, Marcin Jędrzejewski, Daniel Pytel oraz Damian Baliński jr. Z drugiego półfinału, który odbył się także dzisiaj, w Grudziądzu awans wywalczyli: Adrian Gomólski, Kamil Brzozowski, Krzysztof Buczkowski, Maciej Piaszczyński, Michał Mitko, Robert Kasprzak, Adrian Szewczykowski oraz Sławomir Dąbrowski.

Klasyfikacja końcowa półfinału krajowych eliminacji do IMŚJ, Rawicz:
1.Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów) 12 (3,3,2,2,2)
2.Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 11 (3,1,3,1,3)
3.Paweł Hlib (Stal Gorzów) 11 (2,3,3,2,1)
4.Wojciech Druchniak (RKM Rybnik) 10 (0,3,3,3,1)
5.Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 10 (2,w,2,3,3)
6.Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) 10 (3,2,1,3,2)
7.Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań) 10 (2,1,3,2,2)
8.Damian Baliński jr (Kolejarz Rawicz) 9 (1,2,2,1,3)
---
9.Marcel Kajzer (Kolejarz Rawicz) 8 (1,3,w,2,2)
10.Adam Kajoch (Unia Leszno) 6 (0,1,2,0,3)
11.Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów) 6 (1,2,0,3,w)

12.Kamil Zieliński (Unia Tarnów) 5 (3,0,1,0,1)
13.Mateusz Kowalczyk (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 4 (1,1,1,1)
14.Rafał Krygiel (Kolejarz Rawicz) 3 (0,2,0,1,d)
15.Borys Miturski (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 2 (2,u/-,-,-,-)
16.Maciej Ciesielski (Unia Tarnów) 1 (1,0,0,0,0)
17.Adam Kulczyński (ZKŻ Kronopol Zielona Góra 0 (w,w,-,-,-)

4): Brucheiser, Miturski, Liberski, Krygiel
5): Hlib, Liberski, Szczepaniak, Ciesielski
8): Brucheiser, Jędrzejewski, Pytel, Zieliński
9): Hlib, Brucheiser, Kajzer-w/u, (Kulczyński-ns)
12): Druchniak, Zengota, Jędrzejewski, Liberski
14): Liberski, Pytel, Baliński, (Kulczyński-ns)
15): Zengota, Brucheiser, Szczepaniak, Kajoch
18): Baliński, Brucheiser, Druchniak, Ciesielski
19): Kajoch, Kajzer, Zieliński, Liberski-w

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA