MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Ferjan w finale IME
31.07.2006

Marcin Herczak

Słoweniec Matej Ferjan zajął szóste miejsce w rozegranym w sobotę turnieju półfinałowym Indywidualnych Mistrzostw Europy. Mimo tego iż do finału awansowała pierwsza piątka żużlowców to wiadomo już że także Ferjan weźmie udział w turnieju finałowym. Organizująca zawody finałowe federacja węgierska miała bowiem do dyspozycji jedno wolne miejsce, które przyznała właśnie Matejowi.

1. Grzegorz Walasek (Polska) 15 (3,3,3,3,3)
2. Robert Kościecha (Polska) 14 (3,3,2,3,3)
3. Damian Baliński (Polska) 12 (2,3,2,2,3)
4. Jurica Pavlić (Chorwacja) 11 (3,2,3,3,0)
5. Roman Chromik (Polska) 11 (3,2,2,2,2)
---
6. Matej Ferjan (Słowenia) 8 (1,w,3,2,2)
7. Stephan Katt (Niemcy) 8 (1,2,3,0,2)
8. Lubos Tomicek (Czechy) 7 (2,0,1,3,1)
9. Thomas Stange (Niemcy) 6 (0,3,0,1,2)
10. Norbert Kościecha (Polska) 6 (1,1,1,d,3)
11. Fritz Wallner (Austria) 6 (2,1,2,w,1)
12. Guglielmo Franchetti (Włochy) 6 (1,1,1,2,1)
13. Jannick de Jong (Holandia) 4 (0,2,1,ns,1)
14. Zdenek Simota (Czechy) 4 (2,1,0,1,w)
15. Sebastian Tresarrieu (Francja) 1 (0,0,0,1,w)
16. Manuel Novotny (Austria) 0 (0,0,0,0,w)

1): Walasek, Tomicek, Ferjan, Pijper
8): Baliński, Chromik, Kościuch, Ferjan-w
12): Ferjan, Wallner, de Jong, Tressarieu
16): Pavlic, Ferjan, Stange, Katt
20): Kościecha, Ferjan, Franchetti, Simota-w



Pozostałe dwa turnieje półfinałowe rozegrane zostały w Orebro (także w sobotę, 29 lipca) oraz w Ljubljanie (18 czerwca). Znamy więc już listę startową turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w Miskolcu pierwszego października.

Lista startowa finału IME:
1.Grzegorz Walasek (Polska)
2.Nicolai Klindt (Dania)
3.Niklas Klingberg (Szwecja)
4.Matej Zagar (Słowenia)
5.Christian Hefenbrock (Niemcy)
6.Ales Dryml (Czechy)
7.Damian Baliński (Polska)
8.Adrian Miedziński (Polska)
9.Robert Kościecha (Polska)
10.Jacek Rempała (Polska)
11.Jan-Mikke Bjerk (Norwegia)
12.Sebastian Alden (Szwecja)
13.Jurica Pavlic (Chorwacja)
14.Roman Chromik (Polska)
15.Fredrik Lindgren (Szwecja)
16.Matej Ferjan (Węgry)
r1.Bohumil Brhel (Czechy)
r2.Stephan Katt (Niemcy)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA