MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Liberski i Brucheiser w finale Srebrnego Kasku
13.07.2006

Marcin Herczak

Juniorzy Intaru Lazur Ostrów Marcin Liberski i Sebastian Brucheiser wywalczyli dziś awans do finału Srebrnego Kasku. Liberski zajął piąte miejsce w półfinale w Grudziądzu, a Brucheiser był ósmy w Krośnie. Turniej finałowy rozegrany zostanie 24 sierpnia w Zielonej Górze.

Końcowa klasyfikacja turnieju w Grudziądzu:
1. Karol Ząbik (Adriana Toruń) 14 (2,3,3,3,3)
2. Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów) 14 (3,3,2,3,3)
3. Krzysztof Buczkowski (Budlex Polonia Bydgoszcz) 13 (3,3,1,3,3)
4. Andrzej Głuchy (Stal Gorzów) 9 (w,3,d,3,3)
5. Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów) 9 (3,w,3,2,1)
6. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno) 9 (3,2,2,2,u/ns)
7. Kamil Zieliński (Unia Tarnów) 9 (2,2,2,1,2)
8. Adam Kajoch (Unia Leszno) 9 (1,2,2,2,2)
---
9. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 7 (1,2,3,1,w)
---
10. Sławomir Musielak (Unia Leszno) 6 (2,1,3,0,0)
11. Damian Stachowiak (Adriana Toruń) 6 (u,1,1,2,2)
12. Bartosz Kwiatkowski (Orzeł Łódź) 5 (0,1,1,1,2)
13. Adrian Płuska (Kolejarz Rawicz) 4 (2,0,0,1,1)
14. Marcin Kozdraś (Orzeł Łódź) 2 (0,1,u,0,1)
15. Krystian Barański (GTŻ Grudziądz) 1 (1,-,-,-,-)
16. Wojciech Druchniak (RKM Rybnik) 0 (w/u,-,-,-,-)

1): Liberski, Płuska, Głuchy-w/2, Druchniak-w/u
8): Buczkowski, Kajoch, Kwiatkowski, Liberski-w/nj(2)
12): Liberski, Jabłoński, Stachowiak, Kozdraś-u/3
16): Miesiąc, Liberski, Szczepaniak, (Barański-ns)
20): Ząbik, Zieliński, Liberski, Musielak


Końcowa klasyfikacja turnieju w Krośnie:
1. Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław) 15 (3,3,3,3,3)
2. Paweł Hlib (Unia Tarnów) 12 (d,3,3,3,3)
3. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów) 12 (2,3,3,3,1)
4. Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz) 12 (1,3,3,3,2)
5. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 9 (3,0,2,2,2)
6. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań) 9 (1,2,2,2,2)
7. Adrian Gomólski (Start Gniezno) 8+3 (3,2,u,w,3)
8. Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów) 8+2 (3,1,1,u,3)
---
9. Tomasz Schmidt (Kolejarz Opole) 8+1 (2,2,2,1,1)
---
10. Marcin Leś (Marma Polskie Folie Rzeszów) 8+0 (0,2,2,2,2)
11. Marcin Piekarski (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 5 (2,1,1,1,0)
12. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik) 5 (d,1,1,2,1)
13. Mateusz Jurga (Unia Leszno) 3 (2,d,0,1,d)
14. Damian Romańczuk (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 3 (1,0,0,1,1)
15. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów) 3 (1,1,1,0,w)
16. Krzysztof Bęben (KSŻ Krosno) 0 (0,0,0)
17. Daniel Bienia (KSŻ Krosno) (0,d,w,u)

4): Brucheiser, Jurga, Szewczykowski, Bienia
5): Hlib, Gomólski, Brucheiser, Zengota
12): Jędrzejewski, Pytel, Brucheiser, Romańczuk
14): Jamroży, Pawlaszczyk, Schmidt, Brucheiser-u/3
19): Brucheiser, Leś, Stachyra, Piekarski
21): /o miejsca 7-10/ Gomólski, Brucheiser, Schmidt, Leś

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA