MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Ostrowscy juniorzy przed półfinałami MIMP
05.07.2006

Marcin Herczak

Już jutro na torach w Pile i we Wrocławiu rozegrane zostaną półfinały Młodzieżowych Indywidualnch Mistrzostw Polski. O przepustki do finału, który odbędzie się 5 sierpnia w Toruniu rywalizować będą między innymi dwaj juniorzy Intaru Lazur Ostrów.

Sebastian Brucheiser walczył będzie w Pile, a Marcin Liberski we Wrocławiu. Poniżej prezentujemy listy startowe obu turniejów półfinałowych.

Lista startowa turnieju w Pile:
1. Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
2. Adrian Gomólski (Start Gniezno)
3. Adam Kulczyński (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
4. Michał Łopaczewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
5. Michał Mitko (RKM Rybnik)
6. Marcin Piekarski (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
7. Paweł Hlib (Unia Tarnów)
8. Mateusz Jurga (Unia Leszno)
9. Adrian Płuska (Kolejarz Rawicz)
10. Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
11. Daniel Pytel (PSŻ Milion Team Poznań)
12. Adrian Miedziński (Adriana Toruń)
13. Wojciech Druchniak (RKM Rybnik)
14. Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów)
15. Krystian Barański (GTŻ Grudziądz)
16. Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów)
r1. Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów)
r2. Damian Baliński jr (Unia Leszno)


Lista startowa turnieju we Wrocławiu:
1. Karol Ząbik (Adriana Toruń)
2. Kamil Brzozowski (Stal Gorzów)
3. Maciej Piaszczyński (PSŻ Milion Team Poznań)
4. Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław)
5. Kamil Zieliński (Unia Tarnów)
6. Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
7. Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
8. Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów)
9. Krzysztof Buczkowski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
10. Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
11. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów)
12. Sławomir Dąbrowski (Stal Gorzów)
13. Alan Marcinkowski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
14. Tomasz Szmidt (Kolejarz Opole)
15. Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
16. Adam Kajoch (Unia Leszno)
r1. Maciej Ciesielski (Unia Tarnów)
r2. Rafał Fleger (RKM Rybnik)



powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA