MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Elitserien: szósta kolejka z udziałem reprezentantów Intaru Lazur
06.06.2006

Marcin Herczak

Szóstą kolejkę spotkań rozegrali dzisiaj żużlowcy szwedzkiej Elitserien. Wśród rywalizujących o punkty była siódemka reprezentantów Intaru Lazur Ostrów - Tomasz Jędrzejak, Peter Karlsson, Mikael Max, Matej Ferjan, Joe Screen, Morten Risager oraz Robert Pettersson.

VMS Elit Vetlanda - Piraterna Motala 62:34
VMS Elit:
1.Lee Richardson 7 (2*,1,2,2)
2.Peter Ljung 11 (3,d,3,2*,3)
3.Jarosław Hampel 10 (d,3,3,3,1*)
4.David Ruud 6 (2,1,2*,1)
5.Rune Holta 11 (3,2*,3,1*,2)
6.Tomasz Jędrzejak 12 (3,1,3,3,2*)
7.Niklas Larsson ns (-,-,-,-)
8.Thomas H.Jonasson 5 (1,2,0,2*)

Piraterna:
1.Kenneth Bjerre 2 (0,0,1,1)
2.Robert Kościecha 3 (1,2,d,0)
3.Mark Loram 5 (3,0,2,0)
4.Grzegorz Walasek 7 (1,3,2,1,0,0)
5.Ryan Sullivan 11 (2,0,3,3,3)
6.Daniel Davidsson 2 (0,1,-,1)
7.Stefan Andersson 4 (2,0,1,0,1)
8.Tomas Karlsson 0 (u)

2): Jędrzejak, S.Andersson, Jonasson, D.Davidsson 4:2 (9:3)
4): Holta, Sullivan, Jędrzejak, S.Andersson 4:2 (15:9)
9): Jędrzejak, Holta, Bjerre, Kościecha-d 5:1 (35:19)
11): Jędrzejak, Jonasson, D.Davidsson, S.Andersson 5:1 (42:24)
14): P.Ljung, Jędrzejak, S.Andersson, T.Karlsson-u 5:1 (59:31)


Masarna Avesta - Luxo Stars Malilla 53:43
Masarna:
1.Leigh Adams 13 (2,3,3,2*,3)
2.Fredrik Lindgren 5 (1*,1,1,2*,0)
3.Antonio Lindbaeck 12 (2,2,3,3,2)
4.Lukas Dryml 1 (0,0,1,d)
5.Tony Rickardsson 13 (3,2,3,3,2*)
6.Sebastian Alden 7 (t,1,2,w,1,3)
7.Johan Liljegren 2 (1,-,-,1)

Luxo Stars:
1.Peter Karlsson 4 (3,1,u/-,-)
2.Mikael Max 8 (0,3,3,1*,1)
3.Hans Andersen 7 (3,2,2,0,w)
4.Charlie Gjedde 5 (1,3,0,w,1)
5.Andreas Jonsson 8 (d,2,2,1,3)
6.Ricky Kling 6 (2*,-,1,-,2,1)
7.Christian Hefenbrock 5 (3,2,0,0,0,w)
8.Robin Tornqvist ns

1): P.Karlsson, Adams, Lindgren, Max 3:3
6): Max, Lindbaeck, P.Karlsson, L.Dryml 2:4 (15:21)
9): Max, Rickardsson, Kling, Alden-w (P.Karlsson-u/-) 2:4 (25:29)
12): Rickardsson, Andersen, Max, L.Dryml-d 3:3 (36:36)
16): Adams, Rickardson, Max, Andersen-w 5:1 (53:43)


Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna 56:40
Indianerna:
1.Kai Laukkanen 7 (1,2,3,1*)
2.Henrik Gustafsson 2 (0,2*,0,-,0)
3.Matej Ferjan 9 (2,2,2*,2*,1)
4.Magnus Zetterstroem 5 (1*,1*,3,0)
5.Piotr Protasiewicz 12 (2,2*,3,2,3)
6.Rafał Okoniewski 13 (3,1*,3,3,3)
7.Roman Povażhny 7 (2*,3,0,2*)
8.Simon Gustafsson 1 (1)

Smederna:
1.Billy Hamill 3 (3,w,0,0)
2.Robert Sawina 10 (2*,3,1,2,2)
3.Wiesław Jaguś 12 (3,3,2,1*,3,w)
4.David Howe 4 (0,-,1,-,3)
5.Scott Nicholls (3,0,1*,1,d,)
6.Morten Risager 1 (0,1,-,0)
7.Erik Andersson 3 (1,0,0,1,1)
8.Linus Eklof 2 (2*)

2): Okoniewski, Povażhny, Andersson, Risager 5:1 (6:6)
3): Jaguś, Ferjan, Zetterstroem, Howe 3:3 (9:9)
5): Povażhny, H.Gustafsson, Risager, Anderssn 5:1 (17:13)
6): Sawina, Ferjan, Zetterstroem, Hamill-w 3:3 (20:16)
8): Zetterstroem, Ferjan, Andersson, Nicholls 5:1 (27:21)
11): Okoniewski, Povażhny, Andersson, Risager 5:1 (40:26)
13): Okoniewski, Ferjan, Nicholls, Hamill 5:1 (48:30)
16): Protasiewicz, Sawina, Ferjan, Jaguś-w 4:2 (56:40)


Vastervik Vastervik - Vargarna Norkoeping 57:39
Vastervik:
1.Sebastian Ułamek 6 (1*,0,d,3,2*)
2.Tomasz Chrzanowski 13 (2,3,3,2,3)
3.Bjaerne Pedersen 12 (3,3,2*,1*,3)
4.Niels Kristian Iversen 10 (2*,2*,3,2,1)
5.Tomasz Gollob 5 (3,1,w,1)
6.Anders Ljung 0 (0,0,-,-)
7.Chris Harris 11 (3,2*,0,3,3)
8.Billy Forsberg 0 (0)

Vargarna:
1.Matej Zagar 11 (3,0,3,3,2)
2.Dave Watt 4 (0,1,2*,1,0)
3.Joe Screen 6 (1,1*,3,0,1)
4.Daniel Nermark 0 (0,d,-,0)
5.Niklas Klingberg 9 (2,2,1,2,2,-)
6.Andreas Bergstroem 5 (1*,1,1*,2)
7.Leigh Lanham 4 (2,1*,0,1*)
8.Viktor Bergstroem ns

3): Pedersen, Iversen, Screen, Nermark 5:1 (11:7)
7): Chrzanowski, Klingberg, Screen, Ułamek 3:3 (27:15)
12): Screen, Iversen, Watt, T.Gollob-w 2:4 (41:31)
14): Ułamek, Klingberg, T.Gollob, Screen 4:2 (48:36)
15): Pedersen, Ułamek, Screen, V.Bergstroem 5:1 (53:37)


Bajen Speedway Sztokholm - Rospiggarna Hallstavik 49:47
Bajen:
1.Freddie Eriksson 7 (1*,0,2,2*,1)
2.Stefan Dannoe 6 (2,2,2,0,0)
3.Joonas Kylmaekorpi 11 (3,2,3,2,1*)
4.Adam Skórnicki 5 (1,1*,2*,1*)
5.Nicki Pedersen 11 (3,1,2,3,2)
6.Kenny Olsson 6 (3,1,0,2)
7.Robert Pettersson 3 (1,0,1,1*)
8.Kim Nilsson ns

Rospiggarna:
1.Greg Hancock 15 (3,3,3,3,3)
2.Karol Ząbik 6 (w,0,-,3,3)
3.Krzysztof Słaboń 8 (2,3,2*,0,1,0)
4.Travis McGowan 5 (w,1,1,1,2*)
5.Marcin Rempała 0 (d,d,-,-)
6.Sam Ermolenko 5 (2,3,u,0)
7.Andreas Messing 8 (0,2,1,2,3,0)
8.Andreas Westlund ns

2): Olsson, Ermolenko, Pettersson, Messing 4:2 (7:5)
5): Ermolenko, Dannoe, McGowan, Pettersson 2:4 (17:13)
10): Eriksson, Messing, Pettersson, Ermolenko-u 4:2 (32:28)
11): Messing, Olsson, Pettersson, Ermolenko 3:3 (35:31)


Rano natomiast odbyło się spotkanie zaległe piątej kolejki w którym wystąpił Matej Ferjan. Słoweniec zdobył siedem oczek, a jego Indianerna zremisowała w spotkaniu wyjazdowym ze Smederną 48:48.
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla 48:48
Indianerna:
3.Matej Ferjan 7 (3,1*,1,1,1)

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA