MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Elitserien: startowali żużlowcy Intaru Lazur
30.05.2006

Marcin Herczak

Pięciu żużlowców Intaru Lazur Ostrów (Tomasz Jędrzejak, Peter Karlsson, Mikael Max, Joe Screen oraz Robert Pettersson) walczyło dzisiejszego wieczora o ligowe punkty na torach w Szwecji, gdzie rozegrana została piąta kolejka Elitserien.


Piraterna Motala - VMS Elit Vetlanda 42:54
Piraterna:
1.Grzegorz Walasek 3 (2,0,d,1*,0)
2.Mark Loram 7 (1*,d,1,3,2,0)
3.Damian Baliński 2 (0,1,1,-)
4.Robert Kościecha 10 (1,3,2,2,2)
5.Ryan Sullivan 9 (2,2*,0,1*,2,2)
6.Stefan Andersson 4 (1,0,-,3)
7.Daniel Davidsson 7 (3,2,1,1)
8.Tomas Karlsson ns

VMS Elit:
1.Lee Richardson 8 (3,0,1,3,1)
2.Peter Ljung 3 (0,2,0,1)
3.Jaroslaw Hampel 10 (2*,2*,3,0,3)
4.David Ruud 10 (3,3,3,0,1)
5.Rune Holta 15 (3,3,3,3,3)
6.Niklas Larsson ns (-,-,-,-)
7.Tomasz Jędrzejak 8 (2,1,1,0,2*,2)

8.Thomas H.Jonasson 0 (d,0)

2): Davidsson, Jędrzejak, Andersson, Jonasson-d 4-2 (7-5)
4): Holta, Sullivan, Jędrzejak, Andersson 2-4 (10-14)
5): Ruud, Davidsson, Jędrzejak, Loram-d 2-4 (12-18)
8): Holta, Kościecha, Baliński, Jędrzejak 3-3 (20-28)
10): Holta, Jędrzejak, Davidsson, Walasek-d 1-5 (26-34)
11): Andersson, Jędrzejak, Davidsson, Jonasson 4-2 (30-36)


Luxo Stars Malilla - Masarna Avesta 55:41
Luxo Stars:
1.Hans Andersen 13 (3,3,3,1*,3)
2.Charlie Gjedde 8 (2*,3,1,0,2*)
3.Peter Karlsson 10 (1*,3,3,2,1)
4.Mikael Max 4 (2,2*,0,0)

5.Andreas Jonsson 11 (2,2,2,2,3)
6.Christian Hefenbrock 7 (2,0,1,1,3)
7.Ricky Kling 2 (1,0,-,1)
8.Christian Isometta ns

Masarna:
1.Antonio Lindbaeck 0 (0,d,w,0)
2.Lukas Dryml 6 (1,1,3,1)
3.Leigh Adams 10 (3,2,2,3,0,d)
4.Fredrik Lindgren 4 (0,2,0,1,1)
5.Tony Rickardsson 14 (3,1*,2,3,3,2)
6.Johan Liljegren 0 (0,-,w,0)
7.Sebastian Alden 7 (3,1,1*,-,0,2)

3): Adams, Max, Karlsson, Lindgren 3-3 (11-7)
6): Karlsson, Max, Dryml, Lindbaeck-d 5-1 (21-15)
8): Karlsson, Adams, Rickardsson, Max 3-3 (28-20)
12): Adams, Jonsson, Dryml, Max 2-4 (41-31)
13): Rickardsson, Karlsson, Lindgren, Gjedde 2-4 (43-35)
16): Andersen, Rickardsson, Karlsson, Adams-d 4-2 (55-41)


Vargarna Norkoeping - Vastervik Vastervik 34:53
Vargarna:
1.Matej Zagar 9 (1,2,3,0,3)
2.Dave Watt 6 (d,3,1*,1,1,u)
3.Joe Screen 3 (1*,1,1,0)
4.Daniel Nermark 2 (2,0,0,-,u)
5.Niklas Klingberg 8 (3,1,2,2*)
6.Andreas Bergstroem 4 (2,1,0,1)
7.Leigh Lanham 2 (0,0,-,2)
8.Viktor Bergstroem ns

Vastervik:
1.Bjaerne Pedersen 10 (3,3,2*,2*)
2.Niels K.Iversen 8 (2*,2*,3,1,u)
3.Tomasz Gollob 9 (3,3,3,d)
4.Tomasz Chrzanowski 1 (0,1*,0,-)
5.Sebastian Ułamek 9 (2,3,w,1,3)
6.Chris Harris 15 (3,2,2*,2,3,3)
7.Anders Ljung 1 (1,-,-,0)
8.Billy Forsberg 0 (0)

3): Gollob, Nermark, Screen, chrzanowski 3-3 (6-12)
6): Pedersen, Iversen, Screen, Nermark 1-5 (14-22)
8): Ułamek, Harris, Screen, Nermark 1-5 (18-30)
13): Harris, Pedersen, Watt, Screen 1-5 (29-49)


Rospiggarna Hallstavik - Bajen Speedway Sztokholm 44:52
Rospiggarna:
1.Greg Hancock 13 (3,2,3,2,3)
2.Karol Ząbik 2 (2*,w,0,0)
3.Krzysztof Słaboń 2 (d,1*,d,-)
4.Travis McGowan 7 (1,2,2,2,0)
5.Marcin Rempała 7 (2,2,1*,0,2)
6.Sam Ermolenko 9 (3,1*,1*,2*,1,1*)
7.Andreas Messing 5 (0,2,0,3)
8.David Hillborg ns

Bajen Speedway:
1.Joonas Kylmaekorpi 12 (1,3,3,3,2)
2.Freddie Eriksson 0 (w,w,0,0)
3.Nicki Pedersen 13 (3,3,3,3,1*)
4.Stefan Dannoe 6 (2*,1,1,2*,0)
5.Jesper B.Jensen 12 (3,3,2,1,3)
6.Adam Skórnicki 8 (2,3,1,1*,1)
7.Kenny Olsson 1 (1*,0,-,-)
8.Robert Pettersson 0 (0)

11): Messing, Ermolenko, Skórnicki, Pettersson 5-1 (32-34)


Nie odbył się natomiast ze względu na opady deszczu mecz pomiędzy Smederną Eskilstuna, a Indianerną Kumla. W nim rywalizować mieli kolejni dwaj zawodnicy Intaru Lazur - Morten Risager (Smederna) oraz Matej Ferjan (Indianerna).

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA