MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





1/4 IMP: Jędrzejak i Węgrzyk w 1/2 IMP, Szczepaniak rezerwowym
25.05.2006

Marcin Herczak

Dzisiaj na torach w Opolu, Poznaniu, Grudziądzu oraz Łodzi rozegrane zostały ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wzięło w nich udział pięciu reprezentantów Intaru Lazur Ostrów. Awans do półfinałów uzyskała dwójka z nich.

Tomasz Jędrzejak zajął drugie miejsce w Opolu, a Mariusz Węgrzyk był drugi w Poznaniu i to właśnie ta dwójka 29 czerwca będzie walczyć o przepustki do finału. Szansę taką ma jeszcze także Michał Szczepaniak, który w Grudziądzu zajął szóstą lokatę i na skutek tego będzie rezerwowym w półfinale. Definitywnie z dalszej rywalizacji odpadli natomiast Sebastian Brucheiser oraz Piotr Dym startujący w tym sezonie w Ukrainie Równe, ale reprezentujący w rozgrywkach indywidualnych Intar Lazur Ostrów.


1/4 IMP - Opole:
1.Krzysztof Słaboń (Adriana Toruń) 15 (3,3,3,3,3)
2.Tomasz Jędrzejak (Intar Lazur Ostrów) 13 (2,3,2,3,3)
3.Damian Baliński (Unia Leszno) 12 (1,3,3,3,2)
4.Robert Wardzała (KSŻ Krosno) 10 (d,2,2,3,3)
5.Piotr Paluch (Stal Gorzów) 9+3 (3,0,1,2,3)
6.Tomasz Chrzanowski (Marma Polskie Folie Rzeszów) 9+2 (3,3,d,1,2)
---
7.Krzysztof Buczkowski (Budlex Polonia Bydgoszcz) 9+1 (3,1,2,2,1)
---
8.Roman Chromik (RKM Rybnik) 9+0 (2,2,2,1,2)
9.Rafał Okoniewski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 7 (1,1,3,2,0)
10.Mariusz Staszewski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 7 (2,1,1,2,1)
11.Grzegorz Knapp (TŻ Sipma Lublin) 6 (1,2,3,u,-)
12.Stanisław Burza (Unia Tarnów) 5 (2,0,1,1,1)
13.Adam Pietraszko (Kolejarz Opole) 4 (0,2,1,0,1)
14.Tomasz Łukaszewicz (KSŻ Krosno) 3 (1,0,0,0,2)
15.Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów) 1 (d,d,0,1,0)
16.Paweł Staszek (GTŻ Grudziądz) 1 (0,1,d,0,-)
17.Marcin Koj (Kolejarz Opole) 0 (0,0)

3): Słaboń, Jędrzejak, Baliński, Staszek
5): Jędrzejak, Wardzała, Buczkowski, Paluch
11): Okoniewski, Jędrzejak, Burza, Stachyra
16): Jędrzejak, Staszewski, Chrzanowski, Łukaszewicz
18): Jędrzejak, Chromik, Pietraszko, Koj



1/4 IMP - Grudziądz:
1.Robert Sawina (Budlex Polonia Bydgoszcz) 13 (3,3,1,3,3)
2.Adrian Miedziński (Adriana Toruń) 12 (2,3,2,2,3)
3.Jacek Krzyżaniak (GTŻ Grudziądz) 12 (2,3,2,3,2)
4.Sławomir Drabik (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 11 (3,2,3,0,3)
5.Zbigniew Czerwiński (RKM Rybnik) 10 (1,2,3,1,3)
---
6.Michał Szczepaniak (Intar Lazur Ostrów) 9+3 (3,1,2,2,1)
---
7.Łukasz Jankowski (Start Gniezno) 9+2 (1,1,3,3,1)
8.Daniel Jeleniewski (TŻ Sipma Lublin) 8 (2,3,0,3,0)
9.Tomasz Rempała (Marma Polskie Folie Rzeszów) 7 (0,d,3,2,2)
10.Sławomir Dudek (PSŻ Poznań) 7 (2,1,2,1,1)
11.Michał Robacki (GTŻ Grudziądz) 6 (3,2,u,0,1)
12.Dariusz Fijałkowski (GTŻ Grudziądz) 6 (1,2,d,1,2)
13.Robert Miśkowiak (Unia Leszno) 4 (0,1,1,0,2)
14.Robert Mikołajczak (Kolejarz Rawicz) 2 (0,0,0,2,d)
15.Mateusz Jurga (Unia Leszno) 2 (0,0,1,1,0)
16.Krystian Barański (GTŻ Grudziądz) 1 (1,u,-,-,-)

1): Szczepaniak, Miedziński, Jankowski, Jurga
7): Jeleniewski, Czerwiński, Szczepaniak, Rempała-d/4
11): Drabik, Szczepaniak, Robacki-u/3
15): Krzyżaniak, Szczepaniak, Dudek, Miśkowiak
19): Sawina, Fijałkowski, Szczepaniak, Mikołajczak-d/4
21): (dodatkowy o 6 miejsce) Szczepaniak, Jankowski



1/4 IMP - Poznań:
1.Andrzej Huszcza (PSŻ Poznań) 12 (3,3,2,2,2)
2.Mariusz Węgrzyk (Intar Lazur Ostrów) 11 (d,2,3,3,3)

3.Rafał Dobrucki (Unia Leszno) 10 (3,1,3,w,3)
4.Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 10 (d,3,2,2,3)
5.Karol Ząbik (Adriana Toruń) 10 (2,2,3,3,0)
6.Zbigniew Suchecki (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 10 (3,2,2,1,2)
---
7.Mariusz Puszakowski (Adriana Toruń) 9 (2,1,3,2,1)
---
8.Krzysztof Jabłoński (GTŻ Lotos Gdańsk) 8 (1,1,u,3,3)
9.Piotr Świst (TŻ Sipma Lublin) 8 (2,3,1,2,0)
10.Andrzej Głuchy (Stal Gorzów) 8 (2,3,d,1,2)
11.Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz) 7 (1,2,2,1,1)
12.Łukasz Romanek (RKM Rybnik) 5 (1,1,d,3,0)
13.Piotr Dym (Intar Lazur Ostrów) 4 (3,d,1,d,-)
14.Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów) 4 (0,d,1,1,2)
15.Mirosław Jabloński (Start Gniezno) 2 (w,0,1,0,1)
16.Bartosz Kwiatkowski (Orzeł Łódź) 0 (0,0,0,d,0)
r1.Daniel Pytel (PSŻ Poznań) 1 (1)
r2.Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów) ns

4): Dobrucki, Ząbik, K.Jabłoński, Węgrzyk-d/3
8): Ułamek, Węgrzyk, Romanek, Miesiąc-d/4
9): Węgrzyk, Jędrzejewski, Dym, Kwiatkowski
15): Węgrzyk, Huszcza, Głuchy, M.Jabłoński
18): Węgrzyk, Suchecki, Puszakowski, Świst



1/4 IMP - Łódź:
1.Wiesław Jaguś (Adriana Toruń) 15 (3,3,3,3,3)
2.Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów) 13 (2,3,2,3,3)
3.Ronnie Jamroży (WTS Wrocław) 12 (2,3,3,3,1)
4.Adam Skórnicki (PSŻ Poznań) 11 (3,2,3,1,2)
5.Artur Pietrzyk (GKŻ Lotos Gdańsk) 11 (3,1,3,2,2)
6.Jacek Rempała (TŻ Sipma Lublin) 10+3 (2,2,1,2,3)
---
7.Mateusz Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) 10+2 (1,3,2,1,3)
---
8.Paweł Hlib (Unia Tarnów) 7 (1,2,1,2,1)
9.Marcin Nowaczyk (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) 6 (2,0,2,2,u)
10.Rafał Trojanowski (KSŻ Krosno) 5 (0,d,0,3,2)
11.Tomasz Bajerski (GTŻ Grudziądz) 5 (3,1,1,0,w)
12.Jacek Woźniak (Orzeł Łódź) 4 (1,1,0,1,1)
13.Rafał Szombierski (RKM Rybnik) 3 (0,2,1,-,-)
14.Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów) 3 (0,1,0,0,2)
15.Tomasz Zywertowski (Orzeł Łódź) 3 (1,0,2,0,d)
16.Adam Kajoch (Unia Leszno) 1 (0,0,0,1,0)
17.Wojciech Żurawski (Orzeł Łódź) 0 (t,-,-,-,-)

1): Skórnicki, Kuciapa, Woźniak, Brucheiser
8): Szczepaniak, Rempała, Brucheiser, Zywertowski
12): Jamroży, Nowaczyk, Hlib, Brucheiser
16): Trojanowski, Nowaczyk, Kajoch, Brucheiser
20): Jaguś, Brucheiser, Bajerski-w/2



Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegane zostaną 29 czerwca na torach w Rawiczu oraz Lublinie.

W Rawiczu o awans do finału walczyć będą: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Rune Holta, Piotr Protasiewicz, Andrzej Huszcza, Mariusz Węgrzyk, Rafał Dobrucki, Sebastian Ułamek, Karol Ząbik, Zbigniew Suchecki, Robert Sawina, Adrian Miedziński, Jacek Krzyżaniak, Sławomir Drabik oraz Zbigniew Czerwiński. Rezerwowymi dla tego półfinału będą Michał Szczepaniak oraz Mariusz Puszakowski.

Z kolei w Lublinie o finał IMP rywalizować będą: Robert Kościecha, Marcin Rempała, Krzysztof Kasprzak, Jacek Gollob, Wiesław Jaguś, Maciej Kuciapa, Ronnie Jamroży, Adam Skórnicki, Artur Pietrzyk, Jacek Rempała, Krzysztof Słaboń, Tomasz Jędrzejak, Damian Baliński, Robert Wardzała, Piotr Paluch oraz Tomasz Chrzanowski. Rezerwowymi dla tego półfinału będą Mateusz Szczepaniak oraz Krzysztof Buczkowski.

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA