MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Eliminacje krajowe IMŒJ - startujš ostrowianie
13.04.2006

Marcin Herczak

Na dzień dzisiejszy zaplanowano turnieje półfinałowe krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach tych wezmą udział juniorzy Intaru Lazur Ostrów - Sebastian Brucheiser oraz Marcin Liberski.

Marcin Liberski o awans do finału krajowego ubiegał się będzie w Toruniu, gdzie początek zawodów przewidziano na godzinę 19:00.

Lista startowa półfinału eliminacji krajowych IMŚJ w Toruniu:
1.Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów)
2.Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
3.Marcin Liberski (Intar Lazur Ostrów)
4.Krystian Barański (GTŻ Grudziądz)
5.Damian Baliński Jr (Unia Leszno)
6.Paweł Hlib (Unia Tarnów)
7.Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
8.Adrian Gomólski (Start Gniezno)
9.Tomasz Szmidt (Kolejarz Opole)
10.Kamil Brzozowski (Stal Gorzów)
11.Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
12.Adrian Miedziński (Adriana Toruń)
13.Adrian Szewczykowski (Stal Gorzów)
14.Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
15.Maciej Piaszczyński (Żaki Taczanów)
16.Adam Kajoch (Unia Leszno)
r1.Marcin Piekarski (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
r2.Michał Mitko (RKM Rybnik)


Wiadomo już iż ze względu na opady deszczu nie dojdzie dziś do skutku drugi z turniejów półfinałowych, w którym uczestniczyć miał Sebastian Brucheiser. Zawody w Rzeszowie przełożone zostały na wtorek, 18 kwietnia.

Lista startowa półfinału eliminacji krajowych IMŚJ w Rzeszowie:
1.Bartosz Kwiatkowski (Orzeł Łódź)
2.Wojciech Druchniak (RKM Rybnik)
3.Daniel Pytel (PSŻ Poznań)
4.Sebastian Brucheiser (Intar Lazur Ostrów)
5.Maciej Ciesielski (Unia Tarnów)
6.Sławomir Dąbrowski (Stal Gorzów)
7.Mateusz Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
8.Kamil Zieliński (Unia Tarnów)
9.Robert Kasprzak (Unia Leszno)
10.Andrzej Głuchy (Stal Gorzów)
11.Krzysztof Buczkowski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
12.Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów)
13.Mateusz Jurga (Unia Leszno)
14.Karol Ząbik (Adriana Toruń)
15.Alan Marcinkowski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
16.Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław)
r1.Marcin Kozdraś (Orzeł Łódź)


powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA