MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Złoty Kask: Węgrzyk pišty, Szczepaniak trzynasty.
14.10.2005

Marcin Herczak

Dzisiaj w Rybniku rozegrano finał Złotego Kasku, w którym wystartowała dwójka żużlowców Intaru Dartom Ostrów - Michał Szczepaniak oraz Mariusz Węgrzyk. Lepiej spisał się ten drugi który wywalczył dziesięć punktów i po barażowym wyścigu w którym uległ Słaboniowi i Szombierskiemu zajął ostatecznie piąte miejsce. Z kolei Szczepaniak z dorobkiem pięciu oczek uplasował się na trzynastej pozycji.

Po zawodach Złotego Kasku rozegrany został mini turniej Memoriałowy Jana Ciszewskiego w którym Węgrzyk zajął drugie miejsce. Zarówno w turnieju Złotego Kasku jak i w Memoriale triumfował żużlowiec Unii Tarnów - Janusz Kołodziej.

1.Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) 14 (2,3,3,3,3)
2.Damian Baliński (Unia Leszno) 12 (3,2,2,3,2)
3.Krzysztof Słaboń (WTS Wrocław) 10+3 (2,3,3,2,0)
4.Rafał Szombierski(RKM Rybnik) 10+2 (3,2,1,1,3)
5.Mariusz Węgrzyk (Intar Dartom Ostrów) 10+1 (0,3,1,3,3)
6.Grzegorz Walasek (Złomrex Włókniarz Częstochowa) 9 (1,1,3,1,3)
7.Piotr Świderski (WTS Wrocław) 9 (2,1,2,2,2)
8.Marcin Rempała (Unia Tarnow) 7 (d,0,2,3,2)
9.Robert Sawina (Budlex Polonia Bydgoszcz) 7 (3,1,0,2,1)
10.Jordan Jurczyński (TŻ Łódź) 7 (1,3,1,1,1)
11.Tomasz Gapiński (WTS Wrocław) 6 (3,0,3,d,0)
12.Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów) 5 (2,2,d,0,1)
13.Michał Szczepaniak (Intar Dartom Ostrów) 5 (1,d,1,2,1)
14.Dawid Cieślewicz (Fular Gniezno) 4 (0,d,2,0,2)
15.Krystian Klecha (Budlex Polonia Bydgoszcz) 3 (0,2,0,1,0)
16.Zbigniew Czerwiński (RKM Rybnik) 1 (1,w,0,0,0)
r1.Łukasz Romanek (RKM Rybnik) ns
r2.Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik) ns

Wyścigi z udziałem żużlowców Intaru Dartomu Ostrów:
3): Baliński, Słaboń, Szczepaniak, Rempała-d
4): Szombierski, Kołodziej, Jurczyński, Węgrzyk
5): Węgrzyk, Klecha, Świderski, Rempała
7): Jurczyński, Kuciapa, Szczepaniak-d, Czerwiński-w/u
9): Kołodziej, Świderski, Szczepaniak, Sawina
12): Słaboń, Cieślewicz, Węgrzyk, Kuciapa-d
14): Węgrzyk, Szczepaniak, Walasek, Gapiński-d
19): Węgrzyk, Baliński, Sawina, Czerwiński
20): Szombierski, Cieślewicz, Szczepaniak, Klecha

21): (o 3 miejsce) Słaboń, Szombierski, Węgrzyk


Memoriał im. Jana Ciszewskiego:
Półfinały:
22): Wegrzyk, Kuciapa, Szczepaniak, Szombierski
23): Walasek, Kołodziej, Słaboń, Baliński-w/u
Finał:
24): Kołodziej, Węgrzyk, Walasek, Kuciapa

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA