MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Półfinały DM Szwecji z udziałem żużlowców Intaru Dartom
14.09.2005

Marcin Herczak

Wczoraj rozegrano pierwsze mecze półfinałowe Drużynowych Mistrzostw Szwecji. Wzięli w nich udział żużlowcy Intaru Dartom Ostrów - Tomasz Jędrzejak, Mariusz Węgrzyk, Peter Karlsson oraz Ales Dryml.

W pierwszym z półfinałow rozegranym w Eskilstunie tamtejsza Smederna pokonała VMS Elit Vetlandę 49:47. Dwa punkty dla zespołu gości wywalczył Tomasz Jędrzejak, a pięć oczek zdobył Ales Dryml.

Smederna Eskilstuna:
1. Scott Nicholls 6 (0,3,2,1*,d)
2. Krzysztof Kasprzak 6 (2,3,1,0)
3. Billy Hamill 9 (2*,1*,3,3,0)
4. Jesper B.Jensen 10 (3,2,2*,1*,2)
5. Nicki Pedersen 12 (3,3,2,2,2)
6. Morten Risager 5 (3,0,0,2)
7. Erik Andersson 1 (1,0,u,0)
8. Robert Pettersson ns

VMS Elit Vetlanda:
1. Jason Crump 14 (3,3,2,3,2,1)
2. Tomasz Jędrzejak 2 (1,0,1*,-,0)
3. Lee Richardson 4 (d,d,1,0,-,3)
4. Ales Dryml 5 (1,1*,2,t,1)
5. Rune Holta 15 (2,1,3,3,3,3)
6. Mattias Nilsson 1 (0,-,1,-)
7. Stefan Ekberg 6 (2,1*,2,0,-,1*)
8. Thomas H.Jonasson ns

Wyścigi z udziałem żużlowców Intaru Dartomu:
1): Crump, Kasprzak, Jędrzejak, Nicholls 2-4
3): Jensen, Hamill, Dryml, Richardson-d 5-1 (11-7)
5): Kasprzak, Ekberg, Dryml, Andersson 3-3 (17-13)
6): Crump, Jensen, Hamill, Jędrzejak 3-3 (20-16)
7): Nicholls, Dryml, Kasprzak, Richardson-d 4-2 (24-18)
9): Pedersen, Crump, Jędrzejak, Risager 3-3 (32-12)
13): Hamill, Crump, Ekberg, Kasprzak, (Dryml-t) 3-3 (42-36)
14): Holta, Pedersen, Nicholls, Jędrzejak 3-3 (45-39)
15): Richardson, Jensen, Dryml, Nicholls-d 2-4 (47-43)


W drugim spotkaniu półfinałowym Luxo Stars Malilla uległo na własnym obiekcie drużynie Vastervik 45:51. Siedem punktów dla gospodarzy wywalczył Peter Karlsson, a trzy zdobył Mariusz Węgrzyk.

Luxo Stars Mallila:
1. Andreas Jonsson 13 (1,3,2,2,2,3)
2. Mariusz Węgrzyk 3 (0,3,0,0)
3. Hans Andersen 12 (3,2,2,1*,2)
4. Sam Ermolenko 5 (1,1*,1,2,0)
5. Peter Karlsson 7 (2,1,1,1*,2)
6. Krzysztof Jabłoński 5 (2,1*,2*,0,0,-)
7. Anders Ljung ns (-,-,-,-)
8. Ricky Kling 0 (0)

Vastervik:
1. Bjarne Pedersen 12 (3,3,3,3,0)
2. Tomasz Chrzanowski 10 (2*,0,2*,3,3)
3. Sebastian Ułamek 2 (0,2,d,0)
4. Niels Kristian Iversen 6 (2,1,1*,1,1)
5. Tomasz Gollob 13 (3,3,3,3,1)
6. Robert Johansson 4 (1,0,-,3)
7. Peter Ljung 4 (3,0,w,1,0)
8. Johan Engman ns

Wyścigi z udziałem żużlowców Intaru Dartomu:
1): Pedersen, Chrzanowski, Jonsson, Węgrzyk 1-5
4): Gollob, Karlsson, Jabłoński, P.Ljung 3-3 (10-14)
5): Węgrzyk, Jabłoński, Iversen, Johansson 5-1 (15-15)
7): Jonsson, Ułamek, Iversen, Węgrzyk 3-3 (21-21)
9): Pedersen, Chrzanowski, Karlsson, Jabłoński 1-5 (25-29)
12): Chrzanowski, Ermolenko, Karlsson, Ułamek-d 3-3 (33-39)
13): Pedersen, Andersen, Iversen, Węgrzyk 2-4 (35-43)
14): Gollob, Jonsson, Karlsson, Iversen 3-3 (38-46)
15): Chrzanowski, Karlsson, Iversen, Ermolenko 2-4 (40-50)


Spotkania rewanżowe rozegrane zostaną już dzisiaj - w środę, 14 września na torach w Vetlandzie oraz w Vastervik.

Awizowane składy na mecz rewanżowy VMS Elit - Smederna:
VMS Elit Vetlanda: 1.Lee Richardson, 2.Tomasz Jędrzejak, 3.Wiesław Jaguś, 4.Ales Dryml, 5.Rune Holta, 6.David Ruud, 7.Mattias Nilsson, 8.Thomas H Jonasson
Smederna Eskilstuna: 1.Billy Hamill, 2.Jesper B.Jensen, 3.Scott Nicholls, 4.Krzysztof Kasprzak, 5.Nicki Pedersen, 6.Morten Risager, 7.Eric Andersson, 8.Robert Pettersson

Awizowane składy na mecz rewanżowy Vasterik - Luxo Stars:
Västervik Vastervik: 1.Tomasz Chrzanowski, 2.Bjarne Pedersen, 3.Niels Kristian Iversen, 4.Sebastian Ułamek, 5.Tomasz Gollob, 6.Peter Ljung, 7.Jacek Gollob(?), 8.Johan Engman.
Luxo Stars Malilla: 1.Peter Karlsson, 2.Charlie Gjedde(?), 3.Hans Andersen, 4.Sam Ermolenko, 5.Andreas Jonsson, 6.Anders Ljung, 7.Mariusz Węgrzyk, 8.Ricky Kling.

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA