MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Pište miejsce ostrowskich juniorów w VI rundzie MDMP w Lesznie
19.08.2005

Grzegorz Sokołowski

Wczoraj na torze w Lesznie odbyła się szósta runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach, oprócz gospodarzy wystartowały juniorskie teamy z Zielonej Góry, Rawicza, Gniezna, Opola, Wrocławia oraz Ostrowa Wielkopolskiego.Juniorzy Intaru Dartom ukończyli zawody na piątym miejscu. Każdy z czterech zawodników na torze pojawił się trzykrotnie. Ich zdobycze punktowe wahały się od trzech do sześciu punktów.

końcowa klasyfikacja:

I. Kolejarz Rawicz 23 pkt.
16. Marcin Bzdęga (3,3,3,d) 9
17. Krzysztof Nowacki (1,2*,1,0) 4+1
18. Marcin Kędziora NS
R. Marcin Jankowski 10 (3,2*,3,2) 10+1

I. ZKŻ Kronopol Zielona Góra 23 pkt.
10. Grzegorz Zengota (d,2*,1*,3) 6+2
11. Zbigniew Suchecki (-,3,3,2) 8
12. Marcin Nowaczyk (3,1,-,1) 5
R. Daniel Pytel (2,2*) 4+1

III. Unia Leszno 22 pkt.
1. Mateusz Jurga (3,3,2*,0) 8+1
2. Robert Kasprzak (1,2,-,3) 6
3. Adam Kajoch (2*,3,-,3) 8+1
R. Damian Baliński (d,d) 0

IV. Atlas Wrocław 19 pkt.
4. Ronnie Jamroży (2,3,2,3) 10
5. Mariusz Pacholak (0,1,2,3) 6
6. Andrzej Ruszkiewicz (0,0,1,2*) 3+1

V. Intar Dartom Ostrów 18 pkt.
13. Marcin Liberski (0,-,2,3) 5
14. Bartosz Kwiatkowski (2,-,0,1) 3
15. Sebastian Brucheiser (1,3,2,-) 6
R. Maciej Piaszczyński (0,2*,2*) 4+2

VI. Kolejarz Opole 13 pkt.
7. Tomasz Schmidt (3,1*,2,1) 7+1
8. Łukasz Kasperek (1,0,0,ns) 1
9. Marcin Sekula (2,1,1,1) 5

VII. Fular Gniezno 8 pkt.
19. Dariusz Staniszewski (1,1,3,1) 6
20. Jacek Karmoliński (0,1,1,0) 2
21. Piotr Dziatkowiak 0 (d,ns,ns,ns)

wyścig po wyścigu:
1. Jurga, Jamroży, R.Kasprzak, Pacholak
2. Schmidt, Pytel, Kasperek, Zengota (d1)
3. Bzdęga, Kwiatkowski, Nowacki, Liberski
4, Jurga, Kajoch, Staniszewski, Karmoliński
5. Jamroży, Sekula, Schmidt, Ruszkiewicz
6. Nowaczyk, Zengota, Brucheiser, Piaszczyński
7. M.Jankowski, Nowacki, Staniszewski, Dziatkowiak (d4)
8. Kajoch, Jurga, Sekula, Kasperek
9. Suchecki, Jamroży, Nowaczyk, Ruszkiewicz
10. Brucheiser, Piaszczyński, Karmoliński, Dziatkowiak (ns)
11. Bzdęga, R.Kasprzak, Nowacki, Baliński (d1)
12. Jamroży, Liberski, Pacholak, Kwiatkowski
13. Bzdęga, M.Jankowski, Sekula, Kasperek
14. Suchecki, Pytel, Karmoliński, Dziatkowiak (ns)
15. Kajoch, Brucheiser, Kwiatkowski, Baliński (d2)
16. M.Jankowski, Pacholak, Ruszkiewicz, Bzdęga (d2)
17. Staniszewski, Schmidt, Sekula, Dziatkowiak (ns)
18. R.Kasprzak, Suchecki, Zengota, Jurga
19. Pacholak, Ruszkiewicz, Staniszewski, Karmoliński
20. Liberski, Piaszczyński, Schmidt, Kasperek (ns)
21. Zengota, M.Jankowski, Nowaczyk, Nowacki

wyniki za www.sportowefakty.pl

Sędzia: Marek Czernecki
NCD: 62,4 – bieg IV Mateusz Jurga

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA