MAPA STRONY | GALERIA | LINKI | FORUM ŻKS Ostrovia KM Ostrów Wlkp klub żużlowy
 
KM Ostrów ŻKS Ostrovia
  • Aktualności
  • Informacje
  • Stadion
  • Kadra
  • Statystyki
  • II Liga
  • Historia
  • ChatNEW
Zdjęcia żużlowe

> więcej zdjęć

Żużel





Ostrowscy juniorzy w półfinałach MIMP
01.08.2005

Marcin Herczak

Czterech juniorów Intaru Dartom Ostrów wystąpi w półfinałach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną w czwartek 11 sierpnia.


Bartosz Kwiatkowski i Maciej Piaszczyński o przepustki do finału rywalizować będą w Opolu. Tam do finału, który zaplanowano na 2 października w Toruniu awans uzyska pięciu najlepszych żużlowców, a szósty zostanie rezerwowym.

Lista startowa półfinału MIMP w Opolu:
1.Marcin Nowaczyk (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
2.Tomasz Schmidt (Kolejarz Opole)
3.Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów)
4.Jakub Śpiewanek (KSŻ Krosno)
5.Marcin Jędrzejewski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
6.Marcin Jankowski (Kolejarz Rawicz)
7.Bartosz Kwiatkowski (Intar Dartom Ostrów)
8.Patryk Pawlaszczyk (RKM Rybnik)
9.Grzegorz Zengota (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
10.Maciej Piaszczyński (Intar Dartom Ostrów)
11.Mariusz Pacholak (Atlas Wrocław)
12.Kamil Brzozowski (Mars RTV AGD Gorzów)
13.Marcin Jaguś (Apator Adriana Toruń)
14.Marcin Sekula (Kolejarz Opole)
15.Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów)
16.Marcin Rempała (Unia Tarnów)
r1.Mateusz Jurga (Unia Leszno)
r2.Krzysztof Dominiczak (TŻ Sipma Lublin)


Z kolei Sebastian Brucheiser oraz Marcin Liberski o miejsca w finałowej szesnastce rywalizować będą na torze w Grudziądzu. Z tego półfinału awans uzyska najlepszych sześciu zawodników, a siódmy zostanie rezerwowym.

Lista startowa półfinału MIMP w Grudziądzu:
1.Marcin Liberski (Intar Dartom Ostrów)
2.Krzysztof Buczkowski (Budlex Polonia Bydgoszcz)
3.Wojciech Druchniak (RKM Rybnik)
4.Ronnie Jamroży (Atlas Wrocław)
5.Marek Cieślewicz (GTŻ Grudziądz)
6.Sławomir Dąbrowski (Lotos Gdańsk)
7.Sebastian Brucheiser (Intar Dartom Ostrów)
8.Marek Szczyrba (RKM Rybnik)
9.Karol Ząbik (Apator Adriana Toruń)
10.Michał Rajkowski (Mars RTV AGD Gorzów)
11.Adrian Gomólski (Fular Gniezno)
12.Krystian Klecha (Budlex Polonia Bydgoszcz)
13.Daniel Pytel (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
14.Mirosław Jabłoński (Lotos Gdańsk)
15.Michał Ciura (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
16.Alan Marcinkowski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
r1.Krystian Barański (GTŻ Grudziądz)
r2.Marcin Bzdęga (Kolejarz Rawicz)

Występ w finale MIMP zagwarantowany mają już natomiast najlepsi żużlowcy juniorskiego finału w sezonie 2004: Janusz Kołodziej (złoty medalista MIMP 2004), Krzysztof Kasprzak (srebrny medalista), Zbigniew Suchecki (6 miejsce w MIMP 2004), Adrian Miedziński (7 miejsce) oraz Paweł Hlib (8 miejsce).

powrót








Ostrów Wielkopolski Informacje, ogłoszenia, firmy


• 06.06 - 9 kolejka:
Ostrów - Lublin 48:41

• 13.06 - 3 kolejka:
Łódź - Ostrów g. 16:00

• 20.06 - 10 kolejka:
Piła - Ostrów, g. ??:??


  Drużyna M P p
1. Łódź 7 13 +145
2. Piła 8 11 +29
3. Ostrów 7 9 +48
4. Lublin 8 9 +33
5. Rawicz 9 9 -39
6. Opole 6 6 -27
7. Kraków 6 4 -74
8. Krosno 7 2 -109
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2010

Fani

 




© ostrowskizuzel.pl
ARCHIWUM | REDAKCJA | REKLAMA